PŚ w Willingen NA ŻYWO. Transmisja TV, ONLINE i STREAM z niedzielnego konkursu?

2015-02-01 15:06 Jędrzej Smykowski
Kamil Stoch
Autor: Eastnews

Do mistrzostw świata w Falun coraz mniej czasu. Poza Willingen, w kalendarzu Pucharu Świata pozostały już tylko konkursy w Titisee-Neustadt oraz loty w Vikersund. Stawka więc rośnie. Czy Polacy potwierdzą wysoką formę i błysną w niedzielę? Gdzie transmisja NA ŻYWO z konkursu Pucharu Świata w Willingen?

Stoch pnie się w górę klasyfikacji Pucharu Świata. Ledwo wrócił po kontuzji - miesiąc skakania - a już ma 450 punktów i zajmuje obecnie jedenaste miejsce w "generalce". Do trzeciego Michaela Hayboecka traci 436 "oczek". Poza zasięgiem Polaka pozostają chyba tylko Peter Prevc i Stefan Kraft.

Kamil Stoch zdyskwalifikowany! Polacy wykluczeni z drużynówki

Pytanie, czy walkę naszego mistrza olimpijskiego z Soczi nie przerwą po raz kolejny organizatorzy. W sobotę uznali, że kombinezon Stocha okazał się o... centymetr za szeroki. Na brzuchu. Co się stało?

- To był mój błąd, przyznaję, nie przypilnowałem sprawy, którą jest ciężko upilnować. Mój kombinezon był minimalnie za duży, to się zdarza, gdy organizm przed zawodami szybciej spala kalorie - skomentował dyskwalifikację.

Pierwsza seria niedzielnego konkursu Pucharu Świata w Willingen zaplanowana jest na godzinę 15:00. Transmisja z wydarzenia w TVP1 oraz na SPORT.TVP.PL. Relację LIVE przeprowadzi natomiast Gwizdek24.pl.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e-mail

Najnowsze