PŚ Zakopane: Na tą WAŻNĄ informację czekali WSZYSCY! Kamil Stoch i spółka poznali wyniki testów na koronawirusa

2021-01-14 15:20 kkn
SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE Skoki narciarskie dzisiaj 17.01 w Zakopanem SKOKI w niedzielę 17 stycznia GODZINA
Autor: East News SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE Skoki narciarskie dzisiaj 17.01 w Zakopanem SKOKI w niedzielę 17 stycznia GODZINA

Informacje o wynikach testów na koronawirusa wśród sportowców do końcówki poprzedniego roku nie wywoływały zbyt wielkich emocji wśród kibiców. Wszystko zmieniło się za sprawą zawirowania przed Turniejem Czterech Skoczni. Obecnie na potwierdzenie tego, że polscy skoczkowie są zdrowi, czekają wszyscy fani. Zawodnicy w czwartkowe popołudnie poznali wyniki testów przed konkursami w Zakopanem.

Wszyscy skoczkowie uczestniczący w międzynarodowych zawodach muszą zostać poddani testom na koronawirusa. Te robione są w zasadzie regularnie i istnieje niewielkie ryzyko, aby zakażony skoczek brał udział w zawodach. Niestety reprezentanci Polski przed Turniejem Czterech Skoczni przekonali się, że restrykcyjne przestrzeganie przepisów wynikających z pandemii, może być opłakane w skutkach.

Organizatorzy zawodów w Zakopanem będą mieli problem? Przygotowanie konkursu będzie nie lada wyzwaniem!

Za rzucanie do tarczy ZAROBIŁ więcej niż Kamil Stoch. Ta kwota POWALA!

Nikomu nie trzeba chyba przypominać zamieszania, jakie powstało przed konkursem w Oberstdorfie. Dlatego teraz informacja o wynikach testów polskich skoczków budzi ogromne zainteresowanie i czeka się na nią z niemałymi emocjami. Przed Pucharem Świata w Zakopanem wszystko jest na szczęście w porządku, o czym poinformował portal skaczemy.pl.

Polscy skoczkowie przesadzili z SOLARIUM?! To ZDJĘCIE mówi wszystko, wygląda jak KARYKATURA

- Cała polska reprezentacja w skokach narciarskich startująca w najbliższy weekend w PŚ w Zakopanem oraz w Pucharze Kontynentalnym w Innsbrucku z wynikami negatywnymi testów COVID 19, testy zostały przeprowadzone w dniu wczorajszym w Polsce - czytamy na Twitterze.

Najnowsze