Rywal Stocha PRZERAŻONY koronawirusem. Drży o swoją babcię

2020-05-19 9:13 JWa
Gregor Schlierenzauer
Autor: Andrzej Lange Gregor Schlierenzauer

To nie jest łatwy czas dla wszystkich. Pandemia koronawirusa wywróciła życie całego świata do góry nogami. Są jednak kraje, które starają się wrócić do normalności. W Austrii zniesiono już wiele obostrzeń, ale najnowsze dane pokazują, że wirus znowu przybrał tam na sile. Na te informacje zareagował Gregor Schlierenzauer. Znany skoczek narciarski obawia się o swoją ponad 90-letnią babcię.

Gregor Schlierenzauer może z niepokojem zareagować na najnowsze dane dotyczące koronawirusa w Austrii. Według najnowszych danych a kraju tym odnotowano zwiększone tempo rozprzestrzeniania się choroby COVID-19. Mimo tego, władze uważają, że sprawa jest pod kontrolę i zapowiedziano otwarcie granic. Dotychczas w Austrii zanotowano łącznie ponad 16 tysięcy przypadków COVID-19. Zmarło 629 osób, ale wyzdrowiało już aż przeszło 14,5 tysiąca chorych. Rząd postanawia więc ściągać kolejne obostrzenia. Z końcem maja otworzą się choćby teatry i sale koncertowe.

Mariusz Pudzianowski USADZIŁ Dudę i Trzaskowskiego. Już powinni przed nim TRUCHLEĆ [ZDJĘCIE]

Gregor Schlierenzauer rozumie decyzje rządzących, ale jednocześnie boi się o swoją babcię. Bliska skoczka narciarskiego jest wiekowa i znajduje się w grupie ryzyka. - Zwłaszcza o mojej babci. Ma już ponad 90 lat - powiedział portalowi sportowefakty.wp.pl, dodając, że o własne zdrowie już się nie martwi. - Sporo czasu spędzałem sam ze sobą. Poznałem się na nowo. Po kilku tygodniach wprowadził się mój brat. Dzięki temu łatwiej było mentalnie przeciwstawić się pandemii - przekazał jeden z rywali Kamila Stocha i innych polskich zawodników.

Super Raport 18 V (goście: Migalski, Skiba)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Realizuję program, którego wykonanie koordynują trenerzy. Trzy razy w tygodniu ćwiczę w Centrum Olimpijskim. Rytm tych treningów mi odpowiada, niczego nie brakuje. Trudno obiektywnie ocenić moją formę, ale na pewno wszystko idzie w dobrym kierunku - dodał Schlierenzauer.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj