Skoki dzisiaj Planica TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mistrzostwa świata dzisiaj 03.03 STREAM LIVE ONLINE MŚ w Planicy konkurs piątek GDZIE OGLĄDAĆ?

i

Autor: AP PHOTO Skoki dzisiaj Planica TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mistrzostwa świata dzisiaj 03.03 STREAM LIVE ONLINE MŚ w Planicy konkurs piątek GDZIE OGLĄDAĆ?

Walka o medale

Skoki dzisiaj Planica TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mistrzostwa świata dzisiaj 03.03 STREAM LIVE ONLINE MŚ w Planicy konkurs piątek GDZIE OGLĄDAĆ?

2023-03-03 14:40

Skoki dzisiaj Planica TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mistrzostwa świata dzisiaj 03.03 STREAM LIVE ONLINE MŚ w Planicy konkurs piątek GDZIE OGLĄDAĆ? Skoki MŚ Planica na żywo w Internecie. Czas na główne danie mistrzostw świata w Planicy! Na piątek (3 marca) zaplanowano indywidualny konkurs w skokach narciarskich. Polacy są w czołówce faworytów do medali! Poniżej dowiesz się, gdzie oglądać skoki dzisiaj na MŚ w Planicy. MŚ Planica konkurs dzisiaj 03.03 TRANSMISJA NA ŻYWO w Internecie

Skoki dzisiaj Planica TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mistrzostwa świata dzisiaj 03.03 STREAM LIVE ONLINE

Piątkowy konkurs indywidualny na dużej skoczni jest przedostatnim aktem tegorocznych mistrzostw świata w skokach narciarskich. Skoczkowie mają już za sobą zmagania na skoczni normalnej, które przyniosły Polsce wielki sukces. Piotr Żyła obronił tytuł mistrza świata i w pięknym stylu zdobył złoty medal, a świetnie wypadli też pozostali reprezentanci Polski. To rozbudziło nadzieje kibiców przed rywalizacją na większym obiekcie, a apetyt urósł jeszcze bardziej po czwartkowych kwalifikacjach. W nich najlepszy okazał się Timi Zajc, ale drugi był Dawid Kubacki, a trzeci Kamil Stoch. Do konkursu pewnie awansowali też Żyła i Aleksander Zniszczoł. Kibice od każdego z nich mogą oczekiwać walki o czołowe lokaty, co świetnie rokuje też przed sobotnią drużynówką. Jednak zanim do niej dojdzie, trzeba rozdać komplet indywidualnych medali.

MŚ w Planicy konkurs piątek GDZIE OGLĄDAĆ? Skoki dzisiaj 03.03 na żywo w Internecie

Na starcie piątkowego konkursu stanie 50 zawodników, a wśród głównych faworytów są Zajc, Kubacki, Stoch, Żyła, Halvor Egner Granerud, Anze Lanisek, Stefan Kraft, Ryoyu Kobayashi, Karl Geiger i Andreas Wellinger. Polscy kibice naprawdę poważnie mogą liczyć na medal któregoś z podopiecznych Thomasa Thurnbichlera. Wydaje się, że zmagania na skoczni dużej będą znacznie bardziej sprawiedliwe niż te na mniejszym obiekcie. To zapowiada naprawdę fascynujący konkurs!

Konkurs MŚ w Planicy na skoczni dużej odbędzie się w piątek, 3 marca, o godzinie 17:30. Wcześniej, o 16:30, ruszy seria próbna przed zawodami. Transmisję z konkursu przeprowadzą kanały TVN i Eurosport 1. Stream live online będzie dostępny w płatnej usłudze player.pl. Relację NA ŻYWO przeprowadzi portal sport.se.pl! Serdecznie zapraszamy!

Sonda
Czy Dawid Kubacki zdobędzie medal na MŚ w Planicy?
Listen on Spreaker.
Najnowsze