Dawid Kubacki

i

Autor: AP PHOTO Dawid Kubacki

PŚ w Zakopanem

Skoki dzisiaj Zakopane TV TRANSMISJA Puchar Świata w Zakopanem STREAM ONLINE Skoki w Zakopanem dzisiaj GDZIE OGLĄDAĆ? Skoki 13.01 TRANSMISJA NA ŻYWO

2023-01-13 13:10

Skoki dzisiaj Zakopane TV TRANSMISJA Puchar Świata w Zakopanem STREAM ONLINE Skoki w Zakopanem dzisiaj GDZIE OGLĄDAĆ? Skoki 13.01 TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki Zakopane piątek gdzie obejrzeć? Puchar Świata w Zakopanem rusza już w piątek! 13 stycznia odbędą się kwalifikacje do konkursu indywidualnego zaplanowanego na niedzielę. Wiele wskazuje na to, że awans do konkursu wywalczy komplet Polaków. Skoki dzisiaj piątek GDZIE OGLĄDAĆ?Puchar Świata Zakopane TV Skoki w Zakopanem dzisiaj TRANSMISJA ONLINE.

Skoki dzisiaj Zakopane TV TRANSMISJA Puchar Świata w Zakopanem STREAM ONLINE

Zawody Pucharu Świata w Polsce zawsze budzą wiele emocji. Najlepszych skoczków świata mamy okazję oglądać w Wiśle oraz Zakopanem, choć trwają prace nad tym, by również Szczyrk zagościł w kalendarzu. Niestety, w tym sezonie zawody Pucharu Świata w Zakopanem może nie do końca spełnić oczekiwania. Na starcie kwalifikacji stanie bowiem jedynie... 51 zawodników! Wydaje się więc wręcz bezsensownym rozgrywanie kwalifikacji w takiej sytuacji, gdy odpaść ma tylko jeden zawodnik. Wszystko dlatego, że spora część skoczków wycofała się, jak choćby kadra Japonii czy Norweg Robert Johansson.

Skoki w Zakopanem dzisiaj w piątek GDZIE OGLĄDAĆ? Skoki 13.01 TRANSMISJA NA ŻYWO

Mimo to fani mają nadzieję, że już w kwalifikacjach będziemy mieli emocje związane z rywalizacją wśród najlepszych – pamiętajmy, że zwycięzca otrzymuje od FIS nagrodę pieniężną. Nie będzie zaskoczeniem, że wśród faworytów wymieniani są Dawid Kubacki, Anze Lanisek i Halvor Egner Granerud, którzy przewodzą klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Kwalifikacje do konkursu indywidualnego w Zakopanem odbędą się w piątek, 13 stycznia. Start kwalifikacji zaplanowano na godzinę 18:00. Rywalizację skoczków będzie można oglądać w TV na kanałach TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport. STREAM ONLINE z kwalifikacji dostępny będzie na sport.tvp.pl i player.pl. Relacja na żywo na sport.se.pl, bądźcie z nami!

Sonda
Czy Dawid Kubacki jest w stanie sięgnąć po Kryształową Kulę w sezonie 2022/23?
Najnowsze