Skoki w Zakopanem dzisiaj 17.01 TRANSMISJA TV NA ŻYWO. PŚ: Zakopane 2021 STREAM ONLINE LIVE. Skoki narciarskie w Zakopanem w niedzielę 17.01.2021 GDZIE OGLĄDAĆ

2021-01-17 8:55 ŁOLI
Dawid Kubacki
Autor: SE Dawid Kubacki

Skoki w Zakopanem dzisiaj 17.01 TRANSMISJA TV NA ŻYWO. PŚ: Zakopane 2021 STREAM ONLINE LIVE. Skoki narciarskie w Zakopanem w niedzielę 17.01.2021 GDZIE OGLĄDAĆ. Po sobotnim konkursie drużynowym, w którym polscy skoczkowie zaprezentowali się bardzo dobrze i wywalczyli drugie miejsce, czas na niedzielny konkurs indywidualny. Biało-czerwoni są w dobrej formie i z pewnością powalczą o wygraną. Skoki narciarskie w Zakopanem TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Puchar Świata: Zakopane 2021 skoki w niedzielę NA JAKIM PROGRAMIE.

Skoki narciarskie w Zakopanem w niedzielę 17.01 TRANSMISJA TV NA ŻYWO. PŚ: Zakopane 2021 STREAM ONLINE LIVE 

Sobotni konkurs drużynowy, który odbywał się na Wielkiej Krokwi w Zakopanem nie zawiódł i przyniósł kibicom wiele emocji. Polska reprezentacja zajęła drugie miejsce, tuż za Austriakami oraz przed norweskimi skoczkami. Fani biało-czerwonych mogą jednak czuć pewien niedosyt, bo Polacy prowadzili po pierwszej serii z dość dużą przewagą. Wszyscy skoczkowie zgodnie jednak stwierdzili, że to było wywalczone drugie, a nie utracone pierwsze miejsce. Atmosfera w obozie biało-czerwonych jak zwykle była bardzo dobra tym bardziej, że swoje 34. urodziny obchodził Piotr Żyła. Skoczek z Wisły wystąpił w konkursie drużynowym, ale zabraknie go podczas niedzielnych zmagań. Wszystko przez kombinezon, w którym ten wystąpił podczas piątkowych kwalifikacji. Po pomiarach Żyła został zdyskwalifikowany, bo jego strój nie spełniał regulaminu. 

CZYTAJ TAKŻE: WIELKI problem Halvora Egnera Graneruda. Norweg nie ma obecnie ŻADNEJ nadziei, prawdziwa tragedia

Skoki w Zakopanem dzisiaj 17.01 STREAM ONLINE LIVE. Puchar Świata w Zakopanem w niedzielę TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Żyła ma jednak plany na swoją wolną niedzielę. Jak nietrudno się domyślić, będzie dopingował swoich kolegów z kanapy. - Ten materiał się naciąga. Jak się poje więcej, to się ma więcej, jak się poje mniej, to się ma mniej. Przy niedzieli sobie pojem, legne na kanapię, wypcham brzuszek i będzie magicznie, he, he, he. Niedziela wolne, schabowy, bażant i będę kibicował he, he, he. Nie no, wolałbym skakać. Ale cóż siędnę se na kanapie i będę oglądał - skwitował swoją dyskwalifikację "Wiewiór". Przed niedzielnymi zawodami w najlepszej sytuacji jest Andrzej Stękała, który podczas piątkowych kwalifikacji zajął 3. miejsce. W pierwszej dziesiątce znalazł się także Dawid Kubacki, który zajął siódme miejsce. 

CZYTAJ TAKŻE: Kamil Stoch zapytany o NIEWYGODNY fakt. ZASTRZELIŁ dziennikarza ripostą [WIDEO]

Skoki narciarskie w Zakopanem w niedzielę 17.01 GDZIE OGLĄDAĆ? Puchar Świata: Skoki w Zakopanem dzisiaj NA JAKIM PROGRAMIE?

Początek indywidualnego konkursu Pucharu Świata w Zakopanem zaplanowano na niedzielę 17.01.2021, na godzinę 16:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO prowadzona będzie przez stacje TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport. Ponadto STREAM ONLINE LIVE dostępny będzie za pośrednictwem platformy sport.tvp,pl oraz Eurosport, po wykupieniu odpowiedniego pakietu. RELACJA NA ŻYWO prowadzona będzie przez portal sport.se.pl!

Najnowsze