Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Mamy zdjęcie!

Syn Piotra Żyły poszedł w ślady matki. Justyna Żyła nie kryła radości, powiedziała, że jej dogodził

2022-08-11 12:53

Justyna Żyła postanowiła pochwalić się swoim synem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazuje się, że syn celebrytki i Piotra Żyły przejawia dość duże talenty, bliskie sercu jego matki. Sama Justyna Żyła nie mogła wyjść z zachwytu i powiedziała, że jej potomek naprawdę umie dogodzić. Mamy zdjęcie.

Justyna Żyła postanowiła się pochwalić talentem swojego syna. Mimo że ukochany syn celebrytki i reprezentanta Polski w skokach narciarskich nie pojawia się w jej mediach społecznościowych dość często, tak teraz Justyna Żyła przyznała, że jej potomek naprawdę jej dogodził. Trzeba przyznać, że talent chłopca jest naprawdę duży, czy z takimi umiejętnościami pójdzie w ślady matki?

Arkadiusz Milik trafi do Juventusu? Włoski dziennikarz komentuje, jasny przekaz

Justyna Żyła wychowuje dzieci. Już raz powiedziała, kim mogą zostać 

W rozmowie z "Telemagazynem" w 2018 roku Justyna Żyła podkreśliła, że jej syn najprawdopodobniej pójdzie w ślady ojca, gdyż wyraża wielkie zainteresowanie w tym, aby zostać skoczkiem narciarskim.

Na tym etapie to jest przede wszystkim forma ruchu, poznawania nowych kolegów, to jest zupełnie co innego niż znajomości szkolne (...). Kuba chce iść w tym kierunku. Za każdym razem jak ktoś pyta, kim będzie w przyszłości, to po prostu patrzy takim wzrokiem: "Ale jak to, przecież skoczkiem" - mówiła Justyna Żyła.

Teraz okazuje się, że chłopiec przejawia zupełnie inne talenty i bliżej mu drogi zawodowej mamy. Jak przyznaje była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami", jej potomek naprawdę umie to robić! 

Legenda chce oddać Złotą Piłkę Lewandowskiemu! Przepotężny atak na "France Football", padły ostre słowa

Galeria poniżej: Justyna Żyła w namiętnym pocałunku z tajemniczym mężczyzną

Justyna Żyła zachwycona talentem syna. Mówi, że jej dogodził. Tym będzie zajmował się w przyszłości?

Okazuje się, że syn Justyny i Piotra Żyłów oprócz zainteresowań sportowych przejawia także te kulinarne. Justyna Żyła zachwyciła się śniadaniem, jakie przygotował jej chłopiec i pochwaliła się nim za pośrednictwem mediów społecznościowych. Trzeba przyznać, że chłopak ma duży talent i niewykluczone, że w przyszłości zajmie się tym, czym mama, która prowadzi na swoich mediach działalność pokazującą niezwykłe przepisy kulinare.

- Zdjęcia dzisiejszego śniadanka. Karola z tatą i kuzynami szaleją w basenie …a my to znaczy On, mój najlepszy syn, dogadza mamie kulinarnie takimi o to pysznościami -Burito - napisała podekscytowana Justyna Żyla.

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze