Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Mamy zdjęcie!

Syn Piotra Żyły poszedł w ślady matki. Justyna Żyła nie kryła radości, powiedziała, że jej dogodził

2022-08-11 12:53

Justyna Żyła postanowiła pochwalić się swoim synem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazuje się, że syn celebrytki i Piotra Żyły przejawia dość duże talenty, bliskie sercu jego matki. Sama Justyna Żyła nie mogła wyjść z zachwytu i powiedziała, że jej potomek naprawdę umie dogodzić. Mamy zdjęcie.

Justyna Żyła postanowiła się pochwalić talentem swojego syna. Mimo że ukochany syn celebrytki i reprezentanta Polski w skokach narciarskich nie pojawia się w jej mediach społecznościowych dość często, tak teraz Justyna Żyła przyznała, że jej potomek naprawdę jej dogodził. Trzeba przyznać, że talent chłopca jest naprawdę duży, czy z takimi umiejętnościami pójdzie w ślady matki?

Arkadiusz Milik trafi do Juventusu? Włoski dziennikarz komentuje, jasny przekaz

Justyna Żyła wychowuje dzieci. Już raz powiedziała, kim mogą zostać 

W rozmowie z "Telemagazynem" w 2018 roku Justyna Żyła podkreśliła, że jej syn najprawdopodobniej pójdzie w ślady ojca, gdyż wyraża wielkie zainteresowanie w tym, aby zostać skoczkiem narciarskim.

Na tym etapie to jest przede wszystkim forma ruchu, poznawania nowych kolegów, to jest zupełnie co innego niż znajomości szkolne (...). Kuba chce iść w tym kierunku. Za każdym razem jak ktoś pyta, kim będzie w przyszłości, to po prostu patrzy takim wzrokiem: "Ale jak to, przecież skoczkiem" - mówiła Justyna Żyła.

Teraz okazuje się, że chłopiec przejawia zupełnie inne talenty i bliżej mu drogi zawodowej mamy. Jak przyznaje była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami", jej potomek naprawdę umie to robić! 

Legenda chce oddać Złotą Piłkę Lewandowskiemu! Przepotężny atak na "France Football", padły ostre słowa

Galeria poniżej: Justyna Żyła w namiętnym pocałunku z tajemniczym mężczyzną

Justyna Żyła zachwycona talentem syna. Mówi, że jej dogodził. Tym będzie zajmował się w przyszłości?

Okazuje się, że syn Justyny i Piotra Żyłów oprócz zainteresowań sportowych przejawia także te kulinarne. Justyna Żyła zachwyciła się śniadaniem, jakie przygotował jej chłopiec i pochwaliła się nim za pośrednictwem mediów społecznościowych. Trzeba przyznać, że chłopak ma duży talent i niewykluczone, że w przyszłości zajmie się tym, czym mama, która prowadzi na swoich mediach działalność pokazującą niezwykłe przepisy kulinare.

- Zdjęcia dzisiejszego śniadanka. Karola z tatą i kuzynami szaleją w basenie …a my to znaczy On, mój najlepszy syn, dogadza mamie kulinarnie takimi o to pysznościami -Burito - napisała podekscytowana Justyna Żyla.

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Najnowsze