Arkadiusz Milik

i

Autor: AP PHOTO Arkadiusz Milik

transfer milika

Arkadiusz Milik trafi do Juventusu? Włoski dziennikarz komentuje, jasny przekaz

2022-08-11 12:10

Arkadiusz Milik całkiem dobrze radził sobie w Marsylii w minionym sezonie, ale wciąż nie jest pewna jego przyszłość. Nie wiadomo, ile będzie dostawał szans w rozpoczętych niedawno rozgrywkach, a w mediach pojawiły się spekulacje, że znów zainteresowanie Polakiem wykazał włoski Juventus. W rozmowie z WP SportoweFakty włoski dziennikarz zajmujący się klubem z Turynu komentuje najnowsze doniesienia o transferze Polaka.

Arkadiusz Milik był łączony z Juventusem już kilkukrotnie, ale za każdym razem coś stawało na przeszkodzie. Wydawało się, że temat ten nie będzie powracał, gdy Milik coraz lepiej radził sobie w Marsylii, ale okazało się, że Włosi znów mogą chcieć sięgnąć po Polaka, a ten w związku z niepewną sytuacją pewnie rozpatrzyłby możliwość przenosin. Jednakże zdaniem włoskiego dziennikarza Mirko Nicolino wcale nie jest tak blisko tego transferu, jak chcieliby niektórzy fani.

Na to musi zwrócić uwagę Nicola Zalewski. Tak Giuseppe Dossena widzi rolę asa Romy w nowym sezonie [ROZMOWA SE]

Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelona

Arkadiusz Milik w Juventusie? Daleka droga

Wydaje się, że Arkadiusz Milik najbliżej przejścia do Juventusu był latem 2020 roku, gdy próbował opuścić Napoli. Ostatecznie jednak Polak nie zdołał trafić do Turynu, ale temat znów powraca. Niestety, nie z taką mocą, jak wówczas. W rozmowie z portalem WP SportoweFakty włoski dziennikarz zajmujący się Juventusem wskazuje, że transfer jest daleki od realizacji. – W przeszłości było bliżej tego transferu niż obecnie – stwierdził Mirko Nicolino z portalu jmania.it.

Reprezentant Polski w nowym klubie! Drągowski zostanie w Serie A, mamy potwierdzenie

 – Osobiście lubię Polaka i podoba mi się jego styl gry w roli kompletnego napastnika. Mocno współpracuje z zespołem i poświęca się dla niego. Wydaje mi się, że mógłby być bardzo przydatny dla "Juve". Niemniej wątpię w jego przyjście – podkreślił Nicolino. Nie da się ukryć, że Juventus obserwuje wielu zawodników, a Milik jest tylko jedną z opcji. Czas jednak pokaże, jak ta sytuacja się rozwinie.

Najnowsze