Bartłomiej Drągowski

i

Autor: Cyfra Sport Bartłomiej Drągowski

Znalazł nowy klub!

Reprezentant Polski w nowym klubie! Drągowski zostanie w Serie A, mamy potwierdzenie

2022-08-10 20:46

Bartłomiej Drągowski znalazł nowy klub! Polak, który bardzo chciał zmienić barwy w letnim okienku transferowym, w końcu dokonał swego i będzie występował w zupełnie innym otoczeniu. Okazuje się, że na ofertę piłkarza skusiła Spezia, a więc klub, w którym występuje już Arkadiusz Reca i Jakub Kiwior. Transfer został ogłoszony przez media klubu.

Saga transferowa z Bartłomiejem Drągowskim dobiegła końca! Reprezentant Polski, który od dawna wyrażał wolę opuszczenia drużyny Fiorentiny, w której stracił miejsce w bramce, będzie miał nowego pracodawcę. Wiemy już, że piłkarz aspirujący do wyjazdu na piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze postanowił pozostać w Serie A i zagra w Spezii, gdzie spotka się z Arkadiuszem Recą i Jakubem Kiwiorem.

Bartłomiej Drągowski zmienia klub. Koniec sagi transferowej

Bartłomiej Drągowski ma za sobą burzliwe lato. Bramkarz reprezentacji Polski przez długi czas szukał klubu, w którym mógłby znaleźć miejsce do gry, po tym, jak utracił je w Fiorentinie. Polak był łączony z wieloma ekipami i w każdej z nich ostatecznie nie dochodziło do transferu. Southampton i Espanyol spaliły się na pozyskaniu gracza i wydawało się, że kolejny sezon spędzi on w "Violi", gdzie będzie chciał powalczyć jeszcze o podstawowy skład. Stało się jednak inaczej i Drągowski zmienił klub, a mianowicie, stał się graczem Spezii, a więc klubu, który w ostatnim czasie chętnie stawiał na Polaków.

Drągowski w Spezii. Klub potwierdził transfer 

O nowym pracodawcy Polaka dowiedzieliśmy się za pośrednictwem mediów społecznościowych Spezii. Miejmy nadzieję, że te przenosiny pomogą Polakowi w wyjeździe na mundial w Katarze.

Sonda
Czy Bartłomiej Drągowski powinien pojechać na MŚ w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze