Karolina Małysz

i

Autor: AKPA, instagram

Tak Adam Małysz szalał na weselu córki. Wszystko się nagrało. Zabawa na całego

2021-09-06 12:30

Adam Małysz mógł w miniony weekend zapomnieć o swoich codziennych obowiązkach – jego córka, Karolina Małysz, wyszła bowiem za mąż, co zostało uczczone hucznym weselem. „Orzeł z Wisły” z pewnością bawił się na całego na zabawie weselnej swojej jedynej córki, o czym świadczy nagranie z imprezy. Widać na nim, że Adam Małysz potrafi imprezować jak mało kto!

Miniony weekend był jednym z najważniejszych w rodzinie Małyszów. Karolina Małysz, jedyna córka legendarnego skoczka i jego żony, wzięła ślub ze swoim ukochanym. Para młoda powiedziała sobie sakramentalne „tak”, a później udała się na wesele. Huczna impreza odbyła się w lokalu „Romeo i Julia” w Szczyrku. Na weselu nie zabrakło niezwykłych atrakcji – goście i para młoda mogła podziwiać niezwykłe pokazy, a DJ Grzegorz Piepke został sprowadzony aż ze Szczecina! Co ciekawe zabawa na parkiecie odbywała się nie tylko przy dźwiękach tradycyjnej weselnej muzyki. Nie zabrakło nowoczesnych utworów, do których goście chętnie tańczyli. Okazało się, że również Adam Małysz z ochotą brał udział w zabawie co zostało uwiecznione na nagraniu!

Karolina Małysz zapytana czy jest w ciąży. Odpowiedź nie pozostawiła złudzeń

Szalona zabawa na weselu Karoliny Małysz

Adam Małysz szaleje na weselu córki

Ślub Karoliny Małysz był nie lada wydarzeniem, bowiem nieczęsto za mąż wychodzi jedyna córka legendy skoków narciarskich! Wesele, z tego co możemy się dowiedzieć, zostało starannie zaplanowane i nie zabrakło na nim wielu atrakcji. Część nagrań i zdjęć z zabawy pojawiała się już tego samego dnia na Instagramie, gdzie goście chętnie dzielili się swoimi przeżyciami z weselnej imprezy. Później pojawiło się także wideo, na którym widać, jak świetnie bawi się sam ojciec panny młodej. Adam Małysz, razem z resztą gości, wręcz szaleje na parkiecie do nowoczesnej muzyki, rzadko spotykanej na weselach.

Justyna Kowalczyk urodziła! Znamy płeć! Wybrała zaskakujące imię

Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze