Piękny dom

Tak mieszka Dawid Kubacki. Piękna posiadłość polskiego mistrza skoków, czuć w nich styl

2023-03-31 15:19

Dawid Kubacki jest jednym z liderów naszej drużyny narodowej. Fani od wielu lat wspierali zawodnika, który jest już dwukrotnym mistrzem świata. Kubacki mieszka obecnie w Szaflarach, miejscowości oddalonej kilkanaście kilometrów od Nowego Targu. Tam postawiona została piękna posiadłość. Zobacz jej zdjęcia w naszej galerii.

Dawid Kubacki to jedna z największych gwiazd polskich skoków narciarskich. Niestety, lider naszego zespołu musiał wycofać się z rywalizacji w tym sezonie z powodów problemów rodzinnych. Obecnie toczy najważniejszą walkę razem ze swoją ukochaną, która ma kłopoty zdrowotne. Na szczęście, niedawno skoczek poinformował, że stan jego żony powoli się poprawia i jest obecnie stabilny. To dobra wiadomość dla całej rodziny skoków narciarskich, która martwiła się o Martę. Wielu skoczków, trenerów i ekspertów wysyłało wsparcie dla rodziny Kubackich.

Ojciec Roberta Lewandowskiego powiedział te słowa podczas Wigilii 8-letniemu synowi. Nieznane wideo ujrzało światło dzienne

Tak mieszka Dawid Kubacki. Piękny dom w górach

Dawid Kubacki razem z Martą Kubacką i dziećmi mieszkają w pięknym domu w Szaflarach, które znajdują się niedaleko Nowego Targu. Posiadłość pokazuje się w jasnych kolorach. Środek jest nowoczesny, choć czuć w nim "góralski styl". Zobaczcie sami w naszej galerii poniżej.

QUIZ. Kochasz skoki narciarskie? Komplet punktów to twój obowiązek!

Pytanie 1 z 10
Dawid Kubacki został właśnie najlepszym polskim skoczkiem w historii pod względem ilości konkursów kończonych na podium (z rzędu). Ilu (po niedzielym konkursie)?
Czy Michalik będzie walczył w MMA?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze