Tak mieszka mistrz świata

Tak wygląda mieszkanie Piotra Żyły. Wnętrze domu mistrza świata robi wrażenie, nawet na to było miejsce

2023-02-27 9:12

Zasłużył sobie na to! Piotr Żyła został mistrzem świata w narciarstwie klasycznym w Planicy. Większość czasu podczas zimy spędza poza domem, ale i tak dba o swoje własne mieszkanie. Dzięki naszej galerii zdjęć możecie zobaczyć, jak wyglądają wnętrza jego posiadłości, w której także lubi spędzać czas. W mediach społecznościowych zarówno Żyła jak i jego partnerka Marcelina Ziętek pokazują od czasu do czasu niektóre miejsca mieszkania, które może robić wrażenie.

Piotr Żyła jest niczym wino. Im starszy, tym lepszy. Potwierdzają to wyniki w ostatnich sezonach, w których skoczek z Wisły prezentował się solidnie. W tej edycji przeszedł jednak sam siebie. Popularny "Wiewiór" pokazał, że potrafi latać naprawdę daleko. Piotr Żyła w miniony weekend został mistrzem świata w skokach narciarskich i pokazał, że ma apetyt na wielkie skakanie. Dokonał niesamowitego powrotu - z trzynastego na pierwsze miejsce.

Piotr Żyła nie krył tego mówiąc o polskich skoczkiniach po mikście w Planicy! Zwrócił uwagę na ważny szczegół

Tak mieszka Piotr Żyła. Nowoczesne mieszkanie

Ze względu na wykonywany zawód Żyła raczej rzadko przebywa w domu. Życie skoczka to ciągłe siedzenie na walizkach i cotygodniowe wyjazdy w różne zakątki Europy, a nawet świata. Ale jeśli już zawodnik zdecyduje się na chwilę odpoczynku, może relaksować się we własnym mieszkaniu, które urządzone jest w nowoczesnym stylu.

Jak wygląda dom reprezentanta Polski od czasu do czasu można zobaczyć w mediach społecznościowych i samego zawodnika, jak i jego partnerki Marceliny Ziętek. W mieszkaniu Żyły znalazło się miejsce nawet na kominek, a w kuchni nie brakuje miejsca do swobodnego gotowania. Nie zabrakło również pokaźnych rozmiarów telewizora.

Adam Małysz po konkursie drużynowym w Zakopanem 2023
Listen on Spreaker.
Najnowsze