Tak poważnego wyznania Karoliny Małysz o religii można było się nie spodziewać. Jasne stanowisko córki Małysza

2021-12-24 9:27
Karolina Małysz
Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz

Adam Małysz nigdy nie należał do sportowców, którzy lubili chwalić się swoim życiem prywatnym. Mimo wszystko kibice bardzo chętnie dowiadywali się o najbliższych osobach dla Orła z Wisły. Od pewnego czasu dużo mówi się o Karolinie Małysz, córce byłego skoczka, która coraz częściej pojawia się w mediach. W jednym z nielicznych wywiadów została zapytana o temat religii.

Choć Adam Małysz karierę zakończył już wiele lat temu, na pewno nie można stwierdzić, aby jego popularność wśród fanów skoków narciarskich malała. Orzeł z Wisły wciąż pozostaje ważną osobą w tej dyscyplinie sportu, ale już w innej roli. Powoduje to również, że i zainteresowanie jego życiem prywatnym nie maleje. Fani chętnie dowiadują się, co słychać u wielkiego mistrza.

Porażające słowa Adama Małysza o sytuacji w kadrze. To już prawdziwy dramat, idzie się załamać

Karolina Małysz szczerze o religii. Odważne wyznanie

Na szerokie wody wypływa w ostatnim czasie córka byłego skoczka, Karolina Małysz. Media coraz częściej informują o jej poczynaniach i można dowiedzieć się o niej dość sporo. Sama Karolina Małysz jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie widać, iż jej pasją są podróże. Wciąż jednak wywiady z córką Orła z Wisły stanowią rzadkość. Jednego z nich udzieliła portalowi onet.pl.

Złapaliśmy się za głowę, gdy wyszło, ile zarobił jeden z naszych skoczków w tym sezonie. Nie starczy na prezenty!

Jednym z poruszonych tematów była religia, a konkretnie wyznanie. Warto wspomnieć, że Adam Małysz nie jest katolikiem, a ewangelikiem, o czym wspomina również Karolina w wywiadzie. Co ciekawe, jej mąż Kamil, również należy do wyznania ewangelickiego. - Tata jest ewangelikiem, a mama katoliczką. Tak, jak ja. Z kolei mój mąż jest ewangelikiem – przyznała córka byłego skoczka.

Karolina Małysz wyjawiła, czy planuje zmienić wyznanie. Jasna deklaracja

Okazuje się, że mimo iż Karolina Małysz jest katoliczką, bywa również na nabożeństwach ewangelickich. - Mamy z mężem taki zwyczaj, że zawsze w lany poniedziałek chodzimy do kościoła ewangelickiego – przyznała. Została zapytana także o różnicę między wyznaniami. - Na pewno wiara ewangelicka jest łatwiejsza. Jest tam spowiedź ogólna. Poza tym ksiądz może mieć rodzinę. Wiara katolicka jest dużo ostrzejsza – wyznała.

Karolina Małysz nie ukrywa, że wyznanie protestanckie ją interesuje. Zaznaczyła jednak, że o zmianie nie ma na razie mowy. - Ciągnie mnie do protestanckiej wiary, ale jestem katoliczką i szanuję obrzędy, jakie panują w moim Kościele. Na ten moment na pewno nie ma tematu zmiany wiary – wyjawiła Karolina Małysz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze