tak to teraz wygląda

Tak wygląda obecnie grób Kacpra Tekielego. Ten szczegół od razu przykuwa uwagę, przedmiot nierozerwalnie związany z mężem Justyny Kowalczyk

2023-06-26 16:14

Od śmierci Kacpra Tekielego, męża Justyny Kowalczyk minął już ponad miesiąc. Polski wspinacz oraz instruktor wspinaczki sportowej wraz z końcem maja został pochowany na gdańskim Cmentarzu Oliwskim i jak się okazuje, przy jego grobie nie mogło zabraknąć przedmiotu, który przez ogromną część jego życia był mu niezbędny. Oczywiście jest on związany ze wspinaczką.

Kiedy pojawiły się pierwsze informacje o śmierci Kacpra Tekielego, fani polskiego sportu wstrzymali oddech, by chwilę później pogrążyć się w smutku i żałobie po stracie, jaka dotknęła Justynę Kowalczyk. Życiowy partner "Królowej nart" odszedł w połowie maja tego roku, a jego pogrzeb odbył się kilkanaście dni później. Uroczystość pogrzebowa Kacpra Tekielego, która miała miejsce w gdańskim Cmentarzu Oliwskim przyciągnęła wiele osób, które chciało pożegnać polskiego wspinacza oraz instruktora wspinaczki sportowej. Niespełna miesiąc po pogrzebie męża Justyny Kowalczyk, na grobie Kacpra Tekielego wiele się zmieniło. 

Ważny przedmiot pojawił się na grobie Kacpra Tekielego. Tak teraz wygląda grób męża Justyny Kowalczyk

Miejsce pochówku małżonka Justyny Kowalczyk już wcześniej mogło zwrócić uwagę wielu osób ze względu na fakt, że w przeszłości w tym miejscu najprawdopodobniej pochowano także malutkie dziecko. Po tym, jak złożono tam również prochy Kacpra Tekielego, przy grobie pojawił się przedmiot, który był nieodłącznym elementem życia wspinacza, czyli czekan. Ten pojawił się przy nagrobku zamiast tradycyjnego krzyża. Zobaczcie, jak obecnie wygląda grób Kacpra Tekielego, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Justyna Kowalczyk-Tekieli to jedna z największych legend polskiego sportu?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze