Wzruszający widok

Zdjęcia grobu Kacpra Tekielego chwytają za serce. Ogromne kwiaty i zdjęcie psa. Tak znajomi pożegnali męża Kowalczyk

2023-05-31 11:08

Ta historia wstrząsnęła całą Polską. Kacper Tekieli zginął w tragicznym wypadku w Alpach. Ostatnie pożegnanie uznanego alpinisty odbyło się we wtorek 30 maja w Gdańsku. Mąż Justyny Kowalczyk został pochowany na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku. Zdjęcia grobu Kacpra Tekielego chwytają za serce. Ułożono na nim ogromne kwiaty, znicze i zdjęcie psa.

Kacper Tekieli miał wpływ na życie wielu osób. Tłumy uczestniczyły w jego ostatniej drodze podczas pogrzebu na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku. Tekieli zaginął w Alpach podczas schodzenia ze szczytu Jungrafu. Ciało 38-latka odnaleziono dzień po zgłoszeniu służbom informacji o zaginięciu Tekieliego.

- Chciał wejść na wszystkie czterotysięczniki przed "czterdziestką". Jestem szczęściarą, że mogłam mu towarzyszyć w tym wszystkim i być obok niego. Miałam czas się z nim pożegnać. Ma wspaniałych przyjaciół. Nigdy nie zapomnę, jak rzuciliście wszystko i pojechaliście szukać mojego męża - powiedziała Kowalczyk podczas ceremonii pogrzebowej.

Kacper Tekieli - pogrzeb. Tłumy pożegnały męża Justyny Kowalczyk. Poruszająca przemowa

Zdjęcia grobu Kacpra Tekielego chwytają za serce. Ogromne kwiaty

Wiele osób na pogrzeb Kacpra Tekielego przyniosło pluszaki z kotami czy psami. Był to wyjątkowy gest, nawiązujący do jego aktywnej działalności dla zwierząt przy schroniskach.

- Jeszcze kilka dni przed przyszedł do domu spełniony. Nawet gdy robił wszystkie karkołomne rzeczy to cele musiały być spełnione - opowiadała o zmarłym mężu Justyna Kowalczyk.

Na grób Kacpra Tekielego ułożono wielkie kwiaty. Ustawiono na nim także zdjęcie samego Kacpra Tekielego. Postawiono także fotografię psa.

Justyna Kowalczyk w poruszających słowach pożegnała zmarłego męża. "Żadne z nas nie uciekało od śmierci"

Tragiczna śmierć męża Justyny Kowalczyk. Kacper Tekieli zginął w Alpach
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze