Piękna rodzina

Tak wygląda żona Stefana Huli, Marcelina. Razem rozkręcają biznes! To tym zajmie się na sportowej emeryturze

2023-03-12 18:12

Stefan Hula zakończył sportową karierę. Polski skoczek oddał ostatnie próby podczas Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem i został pożegnany pięknym szpalerem. Wzniesiono go także na ramionach i obniesiono dookoła zeskoku Wielkiej Krokwi jak prawdziwego mistrza. Teraz Stefan Hula razem z żoną będzie mógł skupić się nie tylko na rodzinie, ale i wspólnym biznesem.

Stefan Hula przekazał smutne informacje dla polskich kibiców. 36-latek zdecydował się na zakończenie sportowej kariery po konkursach Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem. Hula został pożegnany pięknym szpalerem złożonym z nart i został oblany szampanem. Skoczek odniósł wiele sukcesów - przede wszystkim w konkursach drużynowych. Zdobył brązowy medal Igrzysk Olimpijskich, a także brąz mistrzostw świata w lotach narciarskich.

Dawid Kubacki na podium w Raw Air! Świetny powrót w drugiej serii

Tak wygląda żona Stefana Huli, Marcelina Hula

Z pewnością wielką dumę ze swojego męża odczuwała w niedzielne popołudnie jego ukochana, Marcelina. Żona skoczka wpadła w jego ramiona tuż po oddaniu ostatniego skoku. Zobacz zdjęcia Stefana i Marceliny Hula w galerii poniżej.

- Jest we mnie pełno emocji. Wszystko buzuje. Jest smutek i jest radość. Tak pół na pół. Jest duże wzruszenie. To dla mnie szczególny dzień po tak długiej karierze - opowiadał Hula w rozmowie z dziennikarzami.

Cytowany przez "Interię" nie ukrywał, że dalej będzie rozwijał z żoną firmę z kombinezonami "Huligan's".

Kamil Stoch zabrał głos w sprawie Stefana Huli. Przekazał ważną prawdę! Kluczowe słowa gwiazdy skoków

Małysz czy Stoch. Kto jest lepszy? Kibice w Zakopanem zdecydowali!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze