Karolina Małysz

i

Autor: Instagram Karolina Małysz

Tak wyglądał wieczór panieński Karoliny Małysz. Szalona zabawa z niespodzianką na głowie, są ZDJĘCIA

2022-01-12 15:19

Choć od ślubu i wesela Karoliny Małysz minęło już całkiem sporo czasu, to poznajemy coraz to nowe okoliczności związane z tym wyjątkowym dniem. Córka Adama Małysza zanim stanęła na ślubnym kobiercu, była główną postacią swojego wieczoru panieńskiego. Pojawiły się zdjęcia z szalonej zabawy świeżo upieczonej żony, a uwagę przyciąga przede wszystkim nakrycie głowy Karoliny Małysz.

Był wrzesień ubiegłego roku. Karolina Małysz przed ołtarzem przysięgała wieczną miłość i wierność swojemu wieloletniemu partnerowi - Kamilowi. Tuż po wspaniałej ceremonii zaślubin przyszedł czas na przyjęcie weselne. Wszyscy, wraz z rodzicami panny młodej czyli Adamem Małyszem i Izabelą Małysz, świetnie się bawili. Tymczasem córka legendarnego polskiego skoczka być może wspominała jeszcze wyjątkowy wieczór panieński, który przyszykowały jej przyjaciółki. Dopiero po kilku miesiącach pojawiły się zdjęcia z szalonej zabawy młodych dam, a część z nich córka Małysza opublikowała na Instagramie. Możecie je znaleźć w poniższej galerii.

Tak poważnego wyznania Karoliny Małysz o religii można było się nie spodziewać. Jasne stanowisko córki Małysza

Karolina Małysz na wieczorze panieńskim z sombrero na głowie

Po fotkach bez problemu można poznać, jaki był motyw przewodni imprezy z Karoliną Małysz w roli głównej. Bliskie znajome przygotowały dla przyszłej panny młodej małych rozmiarów sombrero, w których córka Adama i Izabeli Małyszów dumnie i z uśmiechem pozowała do zdjęć. Nie jest tajemnicą, że meksykańskie klimaty są bliskie jej sercu, więc pomysł przyjaciółek był z całą pewnością trafiony i głęboko przemyślany. Wskazuje na to również opis, który sama zainteresowana zamieściła przy zdjęciach na portalu społecznościowym.

Justyna Kowalczyk nie mogła już tego dłużej ukrywać. Opowiedziała o swojej ciąży, szczere wyznanie

Karolina Małysz o swoim wieczorze panieńskim

Wraz z mężem Karolina Małysz w podróż poślubną udała się do Meksyku. Możemy więc mówić o pięknej klamrze w aromacie przepysznego burrito. Wygląda na to, że córka Małysza szczególnie upodobała sobie ten kraj. "Minęło już trochę czasu od naszej podróży do Meksyku, ale ja ciągle wspominam ten wyjazd. Meksyk od zawsze był bliski mojemu sercu. Kocham tamtejszą kulturę, historię i krajobraz" - zaczęła Karolina Małysz na Instagramie. "Dlatego też "moje kobitki" zorganizowały dla mnie cudowny wieczór panieński - właśnie - w stylu meksykańskim!! Niedawno dostałam zdjęcia z tego dnia, dlatego dopiero dziś je tu wrzucam" - dodała dalej.

Jeszcze raz - Gracias Chicas !!"

Sonda
Czy Karolina Małysz jest podobna do Adama Małysza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze