Agnieszka Kot

i

Autor: Instagram/bodybyaga Agnieszka Kot

Nie miały wątpliwości

Tak z bliska wygląda teraz twarz żony Macieja Kota. Kobiety wydały osąd o Agnieszce Kot

2023-10-01 13:41

Agnieszka Kot od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych partnerek polskich sportowców. Obecnie spełnia się nie tylko w roli trenerki personalnej, lecz także mamy. Po porodzie jej życie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni, wszyscy młodzi rodzice znają ten scenariusz. Na najnowszym zdjęciu twarzy z bliska widać czy to samo odnosi się do jej urody. Rodaczki wydały na temat wyglądu żony skoczka Macieja Kota jednoznaczne opinie.

Kilka lat temu Maciej Kot wyrastał na lidera naszej kadry skoczków. Wielu z kibiców czy ekspertów właśnie w nim widziało kolejnego triumfatora najważniejszych imprez. Nic dziwnego, że wtedy pojawiło się również zainteresowanie jego życiem prywatnym. Wówczas skoczek narciarski związany był jeszcze nieformalnie z Agnieszką Lewkowicz. Niedługo później para wzięła ślub. Dziś Agnieszka Kot i sportowiec wychowują swoje ukochane dziecko i ich życie bardzo się zmieniło. Choć skoczek nie jest już na szczycie, to dalej walczy o swoje marzenia, a miłość sprawia, że nawet porażki znosić jest łatwiej. Jego żona zawsze uchodziła za piękność. Niedawno opublikowała nowe zdjęcie, na której widać jej twarz z bardzo bliska.

Od takich zdjęć ukochanej Piotra Żyły aż zatyka w piersiach. Marcelina Ziętek wypięła biust i nie miała oporów tego pokazać, zrobiło się gorąco

Nowe zdjęcie Agnieszki Kot wywołało ogromne poruszenie

Sam post, jaki znana Polka zamieściła na Instagramie, był bardzo zabawny. Jako przykładna matka założyła na głowę kask i testowała malutki rowerek. Te ujęcia rozbroiły internautów, ale odnosili się oni nie tylko do zabawki. Na fotkach widać bowiem dalej piękną urodę wybranki serca Macieja Kota. Agnieszka Kot zniewala swoim wyglądem i w zasadzie wszyscy, którzy odnosili się do niego, rozpływali się w zachwytach.

Okropny pech prześladuje Dawida Kubackiego! To znowu się wydarzyło, prawdziwe fatum nad polskim skoczkiem

Lawina komplementów dla żony Macieja Kota

"Ale kicia!" - skomentowała jedna z obserwujących instagramowe konto Agnieszki Kot. Na ten komentarz sama zainteresowana odpowiedziała lakonicznie, zamieszczając dwie emotikony kotów. Nie zabrakło również opinii złożonych z graficznych symboli. Pod fotką rodaczki wrzucały serduszka, twarze z sercami zamiast oczu i inne emotki oznaczające wyrazy uznania dla pięknego oblicza trenerki personalnej.

Najnowsze