Ten mały gest Piotra Żyły pokazuje, jak bardzo zależy mu na Marcelinie Ziętek. Tak skoczek dba o jej bezpieczeństwo

2021-06-21 9:54
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Autor: Instagram Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek cieszą się chwilami tylko we dwoje. Po wyczerpujących miesiącach para wreszcie ma czas, by cementować swój związek. Niedawno oficjalnie potwierdzili swoją relację, a teraz postanowili dolać oliwy do ognia. W sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Małe gesty, jakie wykonuje Piotr Żyła, pokazują jak bardzo zależy mu na miłości. Przy takim mężczyźnie modelka i aktorka Marcelina Ziętek z pewnością może czuć się bardzo bezpieczna!

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła cieszą się wspólnymi chwilami. Zimą mieli ich niewiele. Wiadomo, że kariera skoczka narciarskiego wiąże się z licznymi podróżami w okresie od listopada do marca. Ciepłe miesiące jednak pozwalają im na cementowanie swojego związku. Na najnowszych zdjęciach z Międzybrodzia Żywieckiego widać jak na dłoni, że "Wiewiór" bardzo dba o wybrankę serca. Gdy tylko zakochani wypłynęli na akwen, dopilnował, by wszystko odbyło się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Dzięki temu Marcelina Ziętek mogła bez reszty oddać się rozrywkom i temu, co lubi robić. Z pasją dokumentowała wolny czas z wybrankiem serca, choć Piotr Żyła i jego dziewczyna dopiero niedawno oficjalnie potwierdzili, że są w związku.

Zobacz: Nie do wiary, że Justyna Żyła sama to zrobiła! Tak naprawdę wygląda z bliska jej zmęczona twarz bez makijażu! [ZDJĘCIE]

Wakacje Piotra Żyły i Marceliny Ziętek. Tak skoczek dba o ukochaną

Na zdjęciach, które pojawiły się na Instagramie widać, że Piotr Żyła dba o bezpieczeństwo pięknej Marceliny Ziętek. Zanim wypłynęli na szerokie wody zbiornika wodnego, sportowiec upewnił się, że wybranka serca ma założony prawidłowo kapok. Choć nikt nie wątpi w umiejętności nawigowania skoczka narciarskiego, to nawet najlepszym zdarzają się trudne do przewidzenia trudne momenty. W tej sytuacji zawsze lepiej być zabezpieczonym, o czym doskonale wiedzieli zakochani, którzy wciąż budują swoją relację.

Zobacz: Joanna Jędrzejczyk już dawno nie wrzucała takich zdjęć bez ubrań. Jej brzuch wyraźnie się zmienił. Widać to gołym okiem!

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Autor: Instagram Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Piotr Żyła dziewczyna. Kim jest Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek to jedna z popularnych aktorek młodego pokolenia. Sławę zdobyła przede wszystkim dzięki występom w popularnych w naszym kraju paradokumentach. Do tego piękna i młoda kobieta zaczęła na dobre swoją karierę w modelingu, a na brak zleceń i zajęć z pewnością nie narzeka. Młoda dziewczyna Piotra Żyły jest najwyraźniej bardzo szczęśliwa u boku skoczka narciarskiego, o czym świadczą szerokie uśmiechy obojga.

Zobacz: Justyna Żyła wyznała całą prawdę o swoim życiu prywatnym. Mamy ZDJĘCIE z jej nową miłością!

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Autor: Instagram Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze