Tego jeszcze nie było! Mamy ZDJĘCIE Piotra Żyły w samej bieliźnie. Wyrozbierany jest jak pingwin!

2021-06-11 7:53 kkn
Piotr Żyła
Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła

Lato zbliża się wielkimi krokami, a skoczkowie narciarscy już teraz szlifują formę na kolejny sezon. Czasu na odpoczynek mieli bardzo niewiele, ale są już do tego przyzwyczajeni, bo przerwa między końcem zimowych zmagań, a początkiem przygotowań zawsze jest bardzo krótka. Mimo tego Piotr Żyła i tak tryska wielkim humorem, co można zobaczyć po jego ostatnim zdjęciu. Wraz z dwoma kolegami pokazał się w... samej bieliźnie.

Wiele osób, które na co dzień nie śledzą skoków narciarskich, mogą żyć w przekonaniu, że zawodnicy podczas takich miesięcy jak maj, czerwiec, czy lipiec mają zdecydowanie więcej wolnego czasu. Nic bardziej mylnego. Polscy skoczkowie narciarscy mieli zaledwie kilka dni przerwy miedzy ostatnimi zawodami w Planicy, a rozpoczęciem przygotowań do kolejnego sezonu. Nie można zapominać, ze już niedługo rozpocznie się Letnie Grand Prix, które jest preludium do tego, co wydarzy się w zimie. Dlatego też Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, czy Andrzej Stękała już teraz wylewają siódme poty na treningach, aby być w jak najwyższej formie przed zbliżającym się Grand Prix.

Piotr Żyła ubawiony

Od niedzieli polscy skoczkowie przebywają na zagranicznym zgrupowaniu. Kadra prowadzona przez Michala Doleżala przeniosła się do włoskiego Predazzo, skąd skoczkowie nie omieszkali opublikować kilku zdjęć. W czwartek natomiast biało-czerwoni mieli okazję potrenować na legendarnej Bergisel, a więc obiekcie w austriackim Innsbrucku. Humory, jak można sądzić po zdjęciu Piotra Żyły, dopisywały.

Piotr Żyła w samej bieliźnie

Mistrz świata ze skoczni normalnej opublikował bowiem zdjęcie w samej bieliźnie. - Już trochę słonka wyszło i się rzuca na mózg chłopy w samych gaciach łażą. Te upały nas wykończą. Gdzie ten deszcz - napisał w swoim stylu Piotr Żyła. Na zdjęciu obok doświadczonego zawodnika pozują również Paweł Wąsek i Andrzej Stękała. Jedna z fanek porównała skoczków do... pingwinów. - Wyglądacie jak pingwiny z zoo - czytamy w komentarzu pod postem Żyły.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze