Thomas Thurnbichler

i

Autor: Cyfrasport Thomas Thurnbichler

Wyjawił plany Polaków!

Thomas Thurnbiechler wyjawił, na ile medali liczy w trakcie mistrzostw świata. Jasna deklaracja, to go zadowoli

2023-02-20 19:54

Thomas Thurnbiechler postanowił powiedzieć o tym, jakie oczekiwania ma względem polskich skoczków na mistrzostwach świata w Planicy. W rozmowie z "Polsatem Sport", szkoleniowiec polskiej kadry podał konkretną liczbę medali, która go interesuje i przekonuje, że wraz ze skoczkami ma wszystko dobrze opracowane. Padły jasne słowa.

Thomas Thurnbeichler postanowił powiedzieć o tym, jakie plany ma na nadchodzące mistrzostwa świata w Planicy. Austriacki szkoleniowiec w rozmowie z "Polsatem Sport", szczerze przyznał, na ile medali reprezentantów Polski liczy i przekonuje, że ma wszystko przygotowane. Trener polskiej kadry postanowił zabrać także szczery głos w sprawie Kamila Stocha i skomentować jego obecną formę.

Thomas Thurnbiechler szczerze przed mistrzostwami świata w Planicy. Na tyle medali liczy od Polaków

Thurnbichler w rozmowie z "Polsatem Sport" nie ukrywał, że liczy, że reprezentanci Polski odniosą sukcesy zarówno w konkursie druzynowym, jak i indywidualnym.

- Jako zespół chcielibyśmy mieć jeden medal indywidualny i drużynowy. (...)  Mamy wszystko dobrze rozplanowane. Myślimy o różnych wariantach. Zastanawialiśmy się, czy zrobić przerwę przed Lake Placid, czy może np. Rasnov wykorzystamy, ale potem stwierdziliśmy, że ta przerwa jest konieczna, aby przygotować się do mistrzostw świata. - przyznał Austriak i odniósł się do formy Kamila Stocha, zaznaczając, że odpoczynek dał mu nowe siły.

- - Z tego, co obserwuję, miał tydzień przerwy w domu i potem był trening. Zaczęliśmy od treningu w zeszłym tygodniu i skakał bardzo dobrze  - przyznał trener w rozmowie z "Polsatem Sport".

Sonda
Czy Thomas Thurnbichler poprowadzi polskich skoczków do sukcesów?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze