Trener Michal Doleżal usługiwał Angelinie Jolie: Bardzo miła ale dla mnie za CHUDA! [ZDJĘCIA]

2021-03-04 12:20 CH
Michal Doleżal, Angelina Jolie
Autor: Archiwum SE Michal Doleżal, Angelina Jolie

Michal Doleżal odnosi kolejne sukcesy z naszą reprezentacją, a jego rodacy zazdroszczą Polakom zwycięstw skoczków i wyciągają interesujące historie z życia czeskiego trenera. Zanim szkoleniowiec Kamila Stocha, Piotra Żyły i Dawida Kubackiego znalazł zatrudnienie w PZN, zajmował się ciekawymi rzeczami. Pracował m.in. z... Angelina Jolie, spełniając jej zachcianki na planie hollywoodzkiego hitu. - Angelina to piękna kobieta i jest bardzo miła, ale na mój gust jest zbyt szczupła - wspomina amerykańską aktorkę Michal Doleżal.

Michal Doleżal zanim został asystentem Stefana Horngachera a potem pierwszym trenerem reprezentacji Polski, sam był skoczkiem narciarskim, ale jego karierę przerwała poważna kontuzja. Kiedy stało się jasne, że na skoczniach niewiele już osiągnie, zaczął rozglądać się za nowym zajęciem. Pomocną dłoń wyciągnął do niego jego przyjaciel, który pracował na planie hollywoodzkiego filmu "Wanted - Ścigani" z Angeliną Jolie, Morganem Freemanem i Jamesem McAvoyem w rolach głównych. Kinowy hit kręcono m.in. w Czechach i tak Michal Doleżal zaczął współpracę z amerykańskimi gwiazdami. - Pracowałem na stanowisku asystent produkcji - opowiadał na łamach czeskiego "Blesku". - Zajmowałem się tam niemal wszystkim. Załatwiałem urodzinowe torty, artykuły biurowe. Raz nawet musiałem pojechać do Wenecji po skórzaną kurtkę dla Angeliny - zdradził Michal Doleżal, który pytany o słynną amerykańską aktorkę, tak ją wspominał. - Angelina była naprawdę miła. Zachowywała się normalnie, nie jak wielka gwiazda. To piękna kobieta, ale jak na mój gust jest zbyt chuda - stwierdził Michal Doleżal, czeski trener polskich skoczków, którzy w piątek i sobotę powalczą o kolejne medale MŚ w Oberstdorfie.

Michal Doleżal ZASZOKOWAŁ WSZYSTKICH na cześć Piotra Żyły! Ale się bawili po złocie [WIDEO]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze