Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek w stroju kąpielowym

Gorące zdjęcie!

Ukochana Piotra Żyły wystawiła półnagie ciało na słońce! Cud, że nie zamarzła!

2022-09-13 20:11

Marcelina Ziętek nie przestaje zaskakiwać! Gwiazda telewizji TVN i ukochana Piotra Żyły wstawiła na Instagrama bardzo odważne zdjęcie, na którym wygrzewa się na słońcu, mimo dość niskich temperatur! Miejmy nadzieję, że takie posunięcie ukochanej reprezentanta Polski nie skończy się dla niej przeziębieniem!

Marcelina Ziętek zdecydowała się na wyjątkowo gorące zdjęcie! Ukochana Piotra Żyły postanowiła opalać się bez koszulki w wyjątkowo mroźnych warunkach! Zdjęcie półnagiej aktorki i ukochanej reprezentanta Polski w skokach narciarskich obiegło internet. Obok takich ujęć nie da się przejść obojętnie!

Cezary Trybański przed Polska - Słowenia: Liczę na polską niespodziankę! [TYLKO U NAS]

Marcelina Ziętek pokazuje ciało na mediach społecznościowych. To nie pierwszy raz!

Fani obserwujący życie Piotra Żyły i jego ukochanej, Marceliny Ziętek wiedzą, że artystka wprost uwielbia pokazywać dość odważną część swojej natury. Znana z występów w telewizji TVN artystka niejednokrotnie chwaliła się odważnymi ujęciami w strojach kąpielowych i bieliźnie, dzięki czemu miłośnicy reprezentanta Polski w skokach narciarskich mogli przekonać się na własnej skórze, jakimi kształtami może się pochwalić jego ukochana. Tym razem Ziętek przeszła samą siebie, wychodząc na chłodne, morskie powietrze bez koszulki i w samym wyłącznie staniku i spodenkach postanowiła zażyć ostatnich promieni słonecznych tego lata.

Arkadiusz Milik pokrzywdzony przez VAR! To mogło się inaczej skończyć, dramatyczna decyzja

Aby zobaczyć zdjęcia, na których Marcelina Ziętek odsłoniła pośladki, przejdź do galerii poniżej.

Marcelina Ziętek pręży wdzięki na plaży. Odważne posunięcie ukochanej Piotra Żyły

Nie da się ukryć, że zachowanie, na które zdecydowała się Marcelina Ziętek, jest wyjątkowo odważne. Prężenie się na plaży w momencie chłodów może skończyć się w najgorszym przypadku przeziębieniem, więc trzeba być dobrej myśli i życzyć aktorce, żeby jej próby opalania się nie skończyły się źle! 

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze