Co za zdjęcie!

Ukochana Żyły zadziwia. Marcelina Ziętek ubrała wyjątkowo kusą sukienkę, nogi jak u Jaworowicz!

2023-01-31 11:13

Marcelina Ziętek postanowiła zadziwić swoich fanów na mediach społecznościowych. Ukochana Piotra Żyły i aktorka znana z występów w telewizji TVN, pokazała swoje piękne obliczne na mediach społecznościowych. Tym razem, artystka ubrała się w wyjątkowo kusą sukienkę i odsłoniła swoje bardzo długie nogi. Co za widok!

Marcelina Ziętek postanowiła zadziwić fanów na swoich mediach społecznościowych. Ukochana Piotra Żyły, która znana jest ze swoich występów w telewizji TVN, bardzo często pokazuje na mediach społecznościowych wyjątkowo gorące stylizacje, na których odsłania swoje ciało. Tym razem wybranka serca reprezentanta Polski w skokach narciarskich pokazała się w kusej sukience, która odsłoniła jej nogi. Do tej pory myśleliśmy, że tak zgrabnymi kończynami może pochwalić się wyłącznie legenda telewizji - Elżbieta Jaworowicz. To zdjęcie pozbawiło nas jednak wszelkich wątpliwości, Ziętek ma się naprawdę czym pochwalić.

Marcelina Ziętek pokazała swoje długie nogi. Co za widoki!

Marcelina Ziętek niejednokrotnie zadziwiła fanów na swoich mediach społecznościowych, pokazując swoją urodę. Gwiazda telewizji i prywatnie ukochana Piotra Żyły pokazywała już swoje zdjęcia w kostiumach kąpielowych, które były wyjątkowo skromne. Tym razem, gwiazda telewizji założyła wyjątkowo kusą sukienkę, która odsłoniła jej długie nogi. Trzeba przyznać, że wybranka serca reprezentanta Polski ma się czym pochwalić!

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Sonda
Obserwujesz Marcelinę Ziętek w social mediach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze