Uradowany Kamil Stoch wyjawił całą prawdę. Tego nie dało się ukryć, kibice zachwyceni

2021-10-13 9:47
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich zbliża się wielkimi krokami. Ponownie oczy polskich kibiców zwrócone będą na reprezentantów biało-czerwonych, a przede wszystkim Kamila Stocha. Mistrz z Zębu już sam pewnie nie może doczekać się inauguracji sezonu i mocno trenuje przed początkiem zmagań. I jak można zauważyć, robi to z uśmiechem na ustach, a jego ostatnie zdjęcie zachwyciło fanów.

Nieco ponad miesiąc pozostał do pierwszych zawodów w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Wszystko rozpocznie się w Niżnym Tagile, a podczas sezonu odbędzie się kilka bardzo ważnych imprez. Oprócz corocznego Turnieju Czterech Skoczni zawodnicy powalczą na mistrzostwach świata w lotach narciarskich, a co najważniejsze, czeka ich rywalizacja na igrzyskach olimpijskich.

Przełom w negocjacjach TVP z TVN. Ważna informacja dla kibiców skoków. Wiadomo, kto pokaże IO w Pekinie!

Kamil Stoch pokazał wymowne zdjęcie. Kibice wprost zachwyceni

Zmagania w Pekinie są imprezą docelową dla wielu skoczków. W tym Kamila Stocha. Jeden z najlepszych skoczków w historii po raz czwarty w karierze będzie próbował zdobyć olimpijskie złoto. Jeśli ta sztuka udałaby się mistrzowi z Zębu, dołączyłby do Simona Ammanna i Mattiego Nykanena, którzy jako jedynie czterokrotnie stawali na najwyższym olimpijskim podium.

Wielki rywal Małysza całkowicie zmienił swoje życie. Nie zgadniecie, czym się teraz zajmuje

W trakcie letnich przygotowań nie brakowało jednak kłopotów u Stocha. Te dotyczyły przede wszystkim jego zdrowia. Wiosną przeszedł operację stawu skokowego. Wydawało się, że zabieg nie sprawi żadnych komplikacji, ale przed zawodami Letniego Grand Prix w Wiśle okazało się, że Stoch potrzebuje jeszcze czasu, aby dojść do siebie.

Sonda
Czy Kamil Stoch sięgnie po czwarte złoto olimpijskie?

Te słowa Stocha nie pozostawiają wątpliwości. Wielka radość

Stoch do treningów wracał powoli, ale w ostatnim czasie nic nie wskazuje na to, aby wciąż miał problemy ze zdrowiem. Co prawda w ostatnich zawodach LGP widać było, że do optymalnej formy jest jeszcze daleko, ale tę trzeba zbudować dopiero na kolejne miesiące. A że dobry humor nie opuszcza naszego mistrza, widać po ostatniej fotografii.

Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie widać uradowanego Stocha po treningu. - Z uśmiechem na ustach - brzmi opis fotografii. W dodatku jeden z hasztagów dodanych przez skoczka brzmi "like my job", a więc "lubię moją pracę". Nie da się więc ukryć, że powrót do treningów i skakania sprawia Stochowi ogromną radość. Dobrym humorem skoczka zachwyceni byli również kibice, którzy umieścili wiele pozytywnych komentarzy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE