Therese Johaug

i

Autor: EastNews Therese Johaug

Wielka nowina

Wielka rywalka Justyny Kowalczyk przekazała arcyważną nowinę! Posypały się gratulacje, nadchodzi wielki dzień

2023-01-04 7:28

Znakomite wieści przekazała Therese Johaug za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wielka rywalka Justyny Kowalczyk sprzed lat zostanie mamą! Przyznała wprost, że zbliżający się moment narodzin dziecka jest ważniejszy dla niej niż jakikolwiek złoty medal. Therese Johaug to była mistrzyni olimpijska i świata. Zakończyła karierę w marcu.

Mistrzyni olimpijska i świata w biegach narciarskich, dominatorka Pucharu Świata Therese Johaug, która zakończyła w marcu karierę, poinformowała we wtorek, że jest w ciąży. „Jest to o wiele ważniejsze niż wszystkie moje złote medale” - powiedziała biegaczka na antenie kanału telewizji NRK.

Therese Johaug weźmie ślub i zostanie mamą. Niesamowite wieści 

Jeszcze tej zimy weźmie ślub z mistrzem świata w wioślarstwie z 2013 roku Nilsem Jakobem Hoffem, jej partnerem od ośmiu lat, a dziecko ma się urodzić pod koniec pierwszej połowy roku.

Johaug zakończyła karierę w marcu po zimowych igrzyskach olimpijskich w Pekinie, gdzie zdobyła cztery złote medale - w biegu łączonym na 15 kilometrów, na 10 kilometrów techniką dowolną, na 30 kilometrów techniką klasyczną i w sztafecie.

Kim jest Therese Johaug? Osiągnięcia, sukcesy 

Therese Johaug podczas swojej kariery zdobyła w sumie sześć medali olimpijskich - cztery złote, srebrny i brązowy. Jest też 14-krotną mistrzynią świata i trzy razy wygrała Puchar Świata w punktacji generalnej, notując 80 zwycięstw indywidualnie.

34-letnia Norweżka zasugerowała we wrześniu, że nie wyklucza powrotu do rywalizacji na mistrzostwa świata w 2025 roku w Trondheim. „Moja główna kariera już się definitywnie zakończyła, lecz pozostawiam jeszcze uchylone drzwi. Postanowiłam ich nie zamykać i może powrócę właśnie w Trondheim. Ciąża to nie jest przecież choroba” - powiedziała.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści

Ronaldo znów rozbił bank! Kubacki idzie na mistrza, a Lewandowski... stracił formę?

To tylko niektóre z tematów najnowszego odcinka SUPER SPORT. Posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany