Adam Małysz i Izabela Małysz

i

Autor: SE Adam Małysz i Izabela Małysz

Wielka wojna u Izabeli Małysz. Żona Adama Małysza nie wytrzymała, padły bolesne słowa

2022-07-01 14:19

Izabela Małysz i Adam Małysz od lat pozostają jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w Polsce. Małżeństwo wzbudza zainteresowanie w każdym miejscu, w których się pojawi. Czasami jednak wywołuje to reakcje, jakich niewielu się spodziewa. Pod jednym ze zdjęć Izabeli Małysz na Instagramie pojawił się bolesny zarzut. Na tak mocne słowa żona byłego skoczka narciarskiego po prostu musiała zareagować i rozpoczęła się internetowa przepychanka.

Adam Małysz i Izabela Małysz doskonale przekonali się przez lata, że wielkie sukcesy to również spore koszty. W niektórych wywiadach opowiadali, że sława skoczka narciarskiego powodowała sporo problemów. Doszło nawet do sytuacji, w której musieli zdemontować domofon w domu, ponieważ turyści w Wiśle nie dawali spokoju i notorycznie dzwonili do sportowca. Choć "Orzeł z Wisły" od ładnych paru lat aktywnie już nie startuje w konkursach, to jego popularność wcale nie słabnie. Do dziś znajduje się cała masa chętnych na wspólne zdjęcie i krótką pogawędkę z Małyszem. Jednak jeden z internautów opisał sytuację, jaka w jego przeświadczeniu miała miejsce na wakacjach. Bolesna relacja dotknęła Izabelę Małysz, która szybko postanowiła odpowiedzieć obserwującemu na Instagramie. Wywiązała się ostra słowna przepychanka.

Marcelina Ziętek przypomina o istonym święcie! Mało który Polak pamięta, a powinien, jej życzenia mówią wszystko

Izabela Małysz nie wytrzymała. Padły bolesne słowa

Nie jest tajemnicą, że znani sportowcy i ich żony często są na świeczniku. Fani śledzą każdy ich ruch i dzielą się na dwa obozy w sieci - jedni są oczarowani kolejnymi informacjami z życia prywatnego, a inni skupiają się przede wszystkim na mankamentach i krytykują poczynania sław. Tym razem w komentarzach pojawił się jeden autorstwa krytyka. Z relacji wynika, że doszło do bardzo nieciekawej sytuacji: "Jak zwykle fotki wszystko przyjmą, ale prawdziwego charakteru Pani Izabeli nie widać. Wydarzenie z ostatniego tygodnia, dzieci poprosiły o zdjęcie z Panem Adamem na co Pani Izabela wyzwala dzieci od małp. Dramat. Tak dla uzmysłowienia Pani pozycji, jest Pani tylko żoną wspaniałego polskiego sportowca, którego podziwia cała moja rodzina" - czytamy na portalu społecznościowym.

Izabela Małysz postanowiła szybko odnieść się do tego typu zarzutów przy fotce z wakacji, na której pozuje z mężem. Z jej opisu sytuacji wynika, że scena wyglądała zupełnie inaczej. "Słucham…??? Chyba Pani jednak pomyliła osoby.. Byliśmy większą grupą i KOLEŻANKA grzecznie zapytała dzieci, „Czy są w zoo”? -na różne reakcje (niekoniecznie poprawne!) na widok mojego męża. Pozdrawiamy całą grupą „zacne” grono pedagogiczne PS. „Tylko -żona”" - napisała wybranka serca Adama Małysza, wyraźnie pokazując swój stosunek do niekoniecznie zasłużonej krytyki.

Kamil Stoch się do wszystkiego przyznał. Nie miał do tego odwagi. Odpowiedź na pytanie fana była jednoznaczna

Wojna na Instagramie Izabeli Małysz

i

Autor: Instagram Wojna na Instagramie Izabeli Małysz

Lawina komentarzy pod zdjęciem Małyszów

Powyższy komentarz był w zasadzie jedynym negatywnym, jaki pojawił się pod wspólnym zdjęciem małżeństwa Małyszów z wakacji w Chorwacji. "Pięknie się prezentujecie, na tle zachodzącego słońca" - napisał jeden z obserwujących. "Cudowne zdjęcie", "Piękna para", "Piękni" - czytamy w kolejnych recenzjach. Nie brakowało również bardziej lakonicznych reakcji, opartych na emotikonach z serduszkami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze