Stefan Kraft

i

Autor: Cyfra Sport Stefan Kraft

Wyjątkowy moment

Wielki rywal Kamila Stocha przekazał wspaniałe wieści! Gratulacje płyną ze wszystkich stron, niezwykłe chwile

2022-08-24 9:46

Najlepsi skoczkowie na świecie powoli przygotowują się do startu nowego sezonu zimowego. Dla niektórych to czas odpoczynku, dla innych – intensywnych przygotowań. Dla jednego z najlepszych skoczków ostatnich lat, Stefana Krafta, był to moment aby podjąć bardzo ważną decyzję w swoim życiu. Austriak, z którym Kamil Stoch niejednokrotnie rywalizował o najwyższe laury, postanowił ustatkować się i wziąć ślub!

Skoki narciarskie siłą rzeczy kojarzą się z zimą, ale to nie znaczy, że skoczkowie mają wówczas wolne od swoich obowiązków. Wielu z nich startuje w Letnich Grand Prix, a inni szlifują formę na treningach. Oczywiście, to także czas odpoczynku i jeden z niewielu momentów, kiedy zawodnicy mogą spędzić czas z rodziną, gdyż w zimie będą podróżować po całym świecie startując w kolejnych zawodach Pucharu Świata. Ostatnio zdjęciami z wakacji chwalił się choćby polski skoczek Aleksander Zniszczoł. Wolne to nie tylko świetny moment, aby spędzić czas z rodziną, ale także na to… aby ją założyć! Teraz na ślubnym kobiercu stanął wybitny skoczek, Stefan Kraft.

Polska skoczkini wyznała całą prawdę. Wstrząsające słowa o chorobach, o wszystkim opowiedziała

Dawid Kubacki o zakończonym sezonie olimpijskim

Stefan Kraft pozuje do zdjęć z olśniewającą ukochaną. Lawina gratulacji

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Na taki krok w swoim życiu zdecydowało się już wielu polskich skoczków – Dawid Kubacki czy Kamil Stoch mają ten moment już dawno za sobą. Inaczej jest w przypadku Stefana Krafta, który dopiero teraz postanowił powiedzieć sakramentalne „tak”, choć należy pamiętać, że jest on nieco młodszy od polskich czołowych zawodników.

Nigdy w życiu nie powiedzielibyście, że Izabela Małysz ma naprawdę tyle lat! Metryka nie kłamie

O wielkim dniu w swoim życiu Austriak poinformował w poniedziałek, 22 sierpnia, publikując na Instagramie zdjęcia z ceremonii ślubu. Oczywiście, pod postem pojawiła się masa gratulacji od skoczków z całego świata – m.in. Michaela Hayboecka, Thomasa Morgensterna, Karla Geigera, Kiliana Peiera oraz oczywiście od wspomnianych Stocha i Kubackiego.

Najnowsze