Thomas Thurnbichler, Jessica Serra

i

Autor: Instagram/Jessica Serra Thomas Thurnbichler, Jessica Serra

Zobacz zdjęcia!

Wiemy, jak wygląda ukochana Thomasa Thurnbichlera. Tę piękność poznał w Polsce, do wszystkiego się przyznał

2022-10-21 10:22

Thomas Thurnbichler na dobre zadomowił się już w Polsce. Kraków stał się jego drugim domem, w którym poznał przy okazji swoją ukochaną. Trener polskich skoczków przyznał się, że jest w związku z urodziwą Jessicą Serrą. Poniżej zobaczysz, jak wygląda dziewczyna Thurnbichlera.

Thomas Thurnbichler pojawił się w polskich skokach stosunkowo niedawno, ale szybko zaskarbił sobie sympatię zawodników i kibiców. Należy przypomnieć, że zastąpił on na stanowisku głównego trenera Michala Doleżala, którego odejście z polskiej reprezentacji wywołało spore zamieszanie - zwłaszcza wśród liderów kadry. Jednak Austriak błyskawicznie przekonał do siebie m.in. Kamila Stocha, a przed zbliżającym się zimowym sezonem oczekiwania są naprawdę wysokie. To nie może dziwić, w końcu Biało-Czerwoni zdominowali letnie zmagania. Już za dwa tygodnie ruszy zimowa karuzela Pucharu Świata, która zatrzyma się dopiero na przełomie marca i kwietnia. Nastawić muszą się na to m.in. partnerki skoczków, ale także trenerów.

Wiemy, jak wygląda ukochana Thomasa Thurnbichlera. Tę piękność poznał w Polsce

Thurnbichler przez całe życie związany był z Austrią. Jego rodzinnym miastem jest Innsbruck, z którego wyprowadził się dopiero po podpisaniu kontraktu z Polskim Związkiem Narciarskim. Wówczas postanowił przeprowadzić się do Krakowa, by mieć jak najlepszy kontakt z podopiecznymi. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę nie tylko zawodowo. Prywatnie 33-latek poznał w stolicy Małopolski uroczą Jessicę Serrę. Między nimi szybko pojawiło się gorące uczucie, które przekształciło się w związek. Austriak potwierdził to w rozmowie z Michałem Chmielewskim z TVP Sport. - Nawet jeśli dzisiaj mogę włożyć swoje ubrania i pójść na kolację z dziewczyną, to trenerem jesteś 24 godziny na dobę - stwierdził. Po chwili opowiedział o ukochanej nieco więcej.

Thurnbichler poznał w Polsce dziewczynę. Tak wygląda Jessica Serra

- Nie [jest Polką - przyp. red.], ale mieszka tu już pięć lat. No i poznaliśmy się tutaj - wyjaśnił Thurnbichler. Dodał też, że uprzedził już ukochaną, iż od listopada będzie żył na walizkach. Wydaje się, że kobieta doskonale to rozumie. Jessica Serra przedstawia się na Instagramie jako pół Włoszka, pół Niemka. Właśnie z tymi dwoma krajami była związana od dzieciństwa, ale od kilku lat mieszka w Polsce. Jest też matką kilkuletniego syna. W poniższej galerii poznasz bliżej dziewczynę Thurnbichlera:

Sonda
Czy Thomas Thurnbichler poprowadzi polskich skoczków do sukcesów?

Nie wszystkie gwiazdy sportu są dobre w biznesie. Kto stracił najwięcej?

Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT!

Listen to "Biznesy sportowców. Kto się dorobił milionów, kto spadł na dno?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze