Maciej Kot

i

Autor: Cyfra Sport Maciej Kot

Wiemy, jakim takim tatą jest Maciej Kot. Jego żona o wszystkim powiedziała

2021-05-21 16:47

Na początku maja Maciej Kot został tatą. Na świat przyszedł jego pierwszy potomek. Tym ekscytującym momentem nie mógł nie pochwalić się w mediach społecznościowych. Jego żona Agnieszka odpowiedziała na Instagramie na pytanie, jak polski skoczek radzi sobie w roli ojca. Wyznała, ile pomaga przy ich synku.

Maciej Kot został ojcem. Jak radzi sobie w roli taty?

Maciej Kot na początku maja został ojcem. Na świat przyszedł jego synek Filip. Narodziny w rodzinie Kotów spotkały się z wielką euforią ze strony fanów sportowca, jak też wielkich gwiazd. Swoje życzenia dla mamy i dziecka przekazał, chociażby wokalista Sebastian Karpiel-Bułecka. Skoczek nie kryje wielkich emocji. Na Instagramie jego żona opowiedziała o tym, jak Maciej Kot radzi sobie w roli taty. - Jak tam Maciek w roli ojca się sprawdza? Przebiera szkraba sam? - zapytał jeden z obserwujących Kot na Instagramie. - Super Maciek się odnalazł w roli taty. Kąpiemy go na zmianę, zawsze po karmieniu zabiera mi bobasa, żeby mu odbić. Jest najlepszym tatą - napisała Agnieszka.

Polski skoczek pokazał pierwsze zdjęcie z synem! Maciej Kot zaliczył zabawną wpadkę

Maciej Kot - OSIĄGNIĘCIA

Maciej Kot to utytułowany polski skoczek. Na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu sięgnął po brązowy medal w drużynie na dużej skoczni. Jest także mistrzem świata z 2017 roku z Lahti z drużyny. W 2016 roku zajął pierwsze miejsce w Letnim Grand Prix. Dwukrotnie wygrywał konkursy Pucharu Świata, łącznie trzykrotnie stawał na podium.

Żona Kubackiego powiedziała o związku ze skoczkiem. Przykra prawda wyszła na jaw, w domu nie zawsze jest dobrze (ZDJĘCIE)

Nie tylko Maciej Kot został tatą wśród polskich skoczków. Dzieci urodziły się także Dawidowi Kubackiemu oraz Klemensowi Murańce. Gdy pierwszy z nich rywalizował w Turnieju Czterech Skoczni, na świat przyszła Zuzanna. Jaś Murańka przyszedł na świat w szpitalu w Zakopanem w styczniowy poranek jako dorodny noworodek, ważący 3900 gramów. Miał urodzić się jeszcze w roku 2020, ale nie spieszył się na świat. 

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia
Najnowsze