Kamil Stoch

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Wyciekły ważne informacje w sprawie transmisji skoków narciarskich. Wielki krok TVN, jest potwierdzenie

2021-11-03 8:12

Skoki narciarskie niezmiennie od wielu lat cieszą się w kraju nad Wisłą ogromną popularnością. Poczynania reprezentantów Polski śledzą miliony biało-czerwonych fanów, dlatego istotną kwestią jest to, kto pokazuje transmisje z zawodów Pucharu Świata. W tym sezonie kibice przeżyją mały szok, gdyż skoki w dużej mierze znikają z TVP. Ostatnio TVN przekazał jednak bardzo dobre wiadomości dla fanów!

Dzięki wielkim sukcesom Adama Małysza na przełomie XX i XXI wieku, skoki narciarskie stały się jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce. Trend ten nie zmienia się nawet mimo gorszych sezonów w wykonaniu Polaków, które na szczęście zdarzają się rzadko. Ogromne zainteresowanie widać przede wszystkim po słupkach oglądalności, ponieważ przed telewizorami zasiadają często miliony fanów.

Ciężkie chwile Adama Małysza tuż po narodzinach córki. Nikt nie chciałby przez to przechodzić

Skoki za darmo w Internecie. TVN potwierdza

Dotychczas transmisje ze skoków narciarskich dostępne były w TVP oraz na Eurosporcie. Prawa do pokazywania Pucharu Świata nabyła niedawno grupa Discovery, a w odróżnieniu od poprzednich lat Telewizja Polska nie dostała sublicencji. Sprawa ta odbiła się szerokim echem w polskich mediach, bo skoki z TVP znikają niemal w całości.

Niemiecki skoczek ostro ocenia Dawida Kubackiego. Wytknął Polakowi błędy, jakie popełnia

Telewizja Publiczna będzie miała prawo pokazywać jedynie zawody w Polsce, które choć są ważne dla wielu kibiców, stanowią tylko cząstkę całego cyklu. Niedawno pojawiły się natomiast optymistyczne wiadomości dla fanów skoków. Ci, jeśli nie będą mogli śledzić zawodów przed telewizorem, dostaną bezpłatną możliwość oglądania ich w Internecie.

W poniższym quizie sprawdź, czy wiesz skąd pochodzą największe polskie gwiazdy sportu, w tym również skoczkowie narciarscy!

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści

TVN przekazała ważne wiadomości w sprawie transmisji skoków. Istotna kwestia

Portal wirtualnemedia.pl poinformował bowiem, że grupa TVN udostępni platformę Player bez żadnych opłat, jeśli chodzi o transmisje ze skoków narciarskich. - Transmisje ze skoków narciarskich będzie można oglądać na kanale TVN w Playerze za zalogowaniem i bez opłat od 19 listopada. Będzie to dostęp na żywo do wszystkich relacji i programów wchodzących w skład ramówki kanału - czytamy w komunikacie biura prasowego TVN Grupy Discovery.

- Natomiast pakiet "Eurosport+Player" to najpełniejsza oferta skoków narciarskich i sportów zimowych na rynku. Kupując pakiet użytkownicy będą mogli cieszyć się z szerszych relacji ze skoków narciarskich, a także innych wydarzeń sportowych, na żywo i na żądanie, oraz bogatej oferty materiałów dodatkowych i programów specjalnych. O szczegółach będziemy informować wkrótce - dodano.

Kamil Stoch: Bardzo długo walczyliśmy o te skocznie. Teraz nasi następcy będą mogli trenować w godnych warunkach
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze