Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz

Wyjątkowe zajęcie

Wydało się, co Izabela Małysz robi w wolnym czasie. Na zdjęciu nic się nie ukryło, tego mogliście się nie spodziewać

2023-01-24 10:32

Każdy ma taki moment, w którym chciałby nie myśleć o codziennych obowiązkach i skupić się na czymś, co daje mu odprężenie. Form spędzania wolnego czasu jest sporo, a kolejny z nich zaprezentowała Izabela Małysz. Ukochana legendy skoków narciarskich pochwalił się w mediach społecznościowych, czym zajmuje się, aby odpocząć od codzienności. I trzeba przyznać, że to oryginalne zajęcie.

Izabela Małysz przez długi czas nie decydowała się na wyjście z cienia męża. W najlepszych momentach kariery Adama Małysza starała się unikać kontaktu z mediami i rzadko kiedy można było zobaczyć, czy usłyszeć wywiad z ukochaną "Orła z Wisły". Ale wiele rzeczy w życiu się zmienia i Małysz również postanowiła pokazać nieco więcej rzeczy ze swojego życia. Dużo osób mogło obserwować ją m.in. w znanym programie "Taniec z Gwiazdami".

Tak Izabela Małysz spędza wolny czas. Oryginalne zajęcie

W dodatku Izabela Małysz stara się być aktywna w mediach społecznościowych. Choćby na jej Instagrama od czasu do czasu wpadają różne zdjęcia z wczasów, wspólnych chwil z rodziną. Ostatnio natomiast ukochana prezesa PZN postanowiła podzielić się prywatnymi chwilami i tym, jak spędza wolny czas. Zdjęcie ma opis "odmóżdżenie" i pokazuje oryginalną czynność.

Okazuje się, że Izabela Małysz układa... Haft diamentowy. To stosunkowo nowy, ale szybko zyskujący popularność rodzaj kreatywności. Własnoręcznie można układać pełne koloru obrazy, które powstają za sprawą błyszczących, fasetowanych diamentów. Czynność ta wymaga dużej dokładności i skupienia się na tworzeniu obrazu. Można więc być pochłoniętym całym zadaniem.

Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz
6. Szymon Marciniak: Piłkarze się nam teraz kłaniają
Najnowsze