Wykształcenie wyższe i problemy z ortografią? Komiczny wpis Piotra Żyły [ZDJĘCIE]

2017-12-07 15:40 Maciej Wdowiarski

We wtorek informowaliśmy, że Piotr Żyła po dziewięciu latach studiów wreszcie obronił pracę licencjacką na Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Polski skoczek był bardzo zadowolony ze swojego osiągnięcia, a na Instagrama wrzucił komiczny wpis, w którym... aż roiło się od błędów ortograficznych! Czy to przystoi komuś z wykształceniem wyższym?

Zapewne niewielu kibiców wiedziało o tym, że Piotr Żyła studiował na Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Polskiemu skoczkowi zajęło to aż dziewięć lat - głównie przez zobowiązania treningowe czy sponsorskie - ale w końcu udało mu się obronić pracę licencjacką pt. "Pewność siebie sportowca na przykładzie reprezentacji Polski kadry A w skokach narciarskich".

Co ciekawe popularny "Wiewiór" zamierza kontynuować naukę na tej samej uczelni. Zapisał się już na studia magisterskie, na których będzie w jednej grupie z... Robertem Lewandowskim! Żyła był bardzo zadowolony, że wreszcie udało mu się uzyskać wykształcenie wyższe. Na swój profil na Instagramie wrzucił komiczny wpis ze zdjęciem z obrony. Większość kibiców zwróciła jednak uwagę na... ortografię skoczka.

- Troche czasu mi to zajeło, ale w końcu sie udało. Pieter skończył studia licencjackie EWS czyli wedłóg moich obliczeń profesorem zostane w wieku 84 lat. i co ja puźniej bede robił (pisownia oryginalna) - podpisał fotografię Żyła. Ale czy świeżo upieczonemu absolwentowi studiów licencjackich przystoi popełnianie aż takich błędów?

ZOBACZ: Dramat na treningu. Młodziutki narciarz nie żyje

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze