Justyna Kowalczyk-Tekieli, Kacper Tekieli

i

Autor: Instagram/ justyna.kowalczyk.tekieli Justyna Kowalczyk-Tekieli, Kacper Tekieli

Mistrzyni pożegnała ukochanego

Wzruszający wpis Justyny Kowalczyk o zmarłym mężu. "Będziemy zdobywać szczyty jak Kacper"

2023-05-31 20:30

30 maja Justyna Kowalczyk pożegnała ukochanego męża, który zginął podczas wspinaczki. W mediach społecznościowych mistrzyni olimpijska opublikowała wzruszający wpis, w którym pożegnała Kacpra Tekielego.

Pogrzeb odbył się w Gdańsku. Kacper Tekieli został pochowany w grobie rodzinnym na Cmentarzu Oliwskim. Alpinista zginął w Alpach Szwajcarskich, gdy próbował zdobyć czterotysięczniki. Góry był jego wielką pasją i miłością. Justyna Kowalczyk na swoim oficjalnym koncie na Facebooku udostępniła przemowę, którą wygłosiła na pogrzebie. To bardzo wzruszajace słowa, które pokazują jej wielką miłość do męża. - Złapiemy z Hugotkiem łopatki i lawinisko odgruzujemy - czytamy w emocjonalnym wpisie. - Będziemy żyć, jak nauczył nas Kacper. Pełnią. Będziemy zwiedzać świat i zdobywać szczyty. Będziemy na każdą minutę zachłanni, jak on (...) Przyznaję Mu rację: życie jest za którkie, by się pierdołami przejmować. Perspektywa mi się zupełnie zmieniła. Hugo miał cudownego Tateła! Gdybym kilka lat temu wiedziała, że ta historia będzie miała taki przebieg, wskoczyłabym w ogień z jeszcze większą siłą!!! Dla spotkania z takimi ludźmi, jak Kacper warto żyć. To że byłam całym Jego światem przez cztery lata, że dałam mu szczęście, jest dla mnie ogromnym zaszczytem - wyznała.

Kowalczyk podziękowała za wsparcie, które otrzymuje. - Bardzo dziękuję za ocean miłości i współczucia, który zalewa mnie od dwóch tygodni! - zaznaczyła.

Listen on Spreaker.
Najnowsze