Wielka Krokiew

i

Autor: Cyfra Sport Wielka Krokiew

Odwołają konkurs?

Złe wieści w sprawie skoków w Zakopanem. Fani będą zaniepokojeni! Ryzyko coraz większe

2023-03-10 12:19

Skoki narciarskie są jedną z czołowych dyscyplin w naszym kraju pod kątem popularności. Tysiące kibiców zjeżdżają się do Wisły czy Zakopanego, by oglądać zawody z udziałem najlepszych zawodników ze świata. Niestety, przed kolejnym konkursem w Zakopanem pojawiły się niepokojące informacje. Odwołanie konkursu jest możliwe, a to zła wiadomość dla fanów.

Polska czeka na następców Kamila Stocha, Dawida Kubackiego czy Piotra Żyły. Nasi znakomici skoczkowie zbliżają się wielkimi krokami do zakończenia sportowej kariery i emerytury. Potencjalni następcy biorą udział podczas konkursów FIS Cup w Zakopanem. Czwartkowa rywalizacja skończyła się dla Biało-czerwonych pomyślnie. Dwójka młodych skoczków pojawiła się na podium - na pierwszym i drugim miejscu. Niestety, nie wiadomo, czy piątkowa rywalizacja dojdzie do skutku.

Kamil Stoch szczerze o końcu kariery! Podjął decyzję, padła ważna deklaracja!

FIS Cup: Konkurs zostanie odwołany?

W Zakopanem rozpętała się prawdziwa wichura - i to na kilka godzin przed startem kolejnego konkursu FIS Cup. Rozegranie całych zawodów stanęło pod znakiem zapytania. Konkurs został wstępnie przełożony o dwie godziny.

- W Zakopanem wichura. Zawody FIS Cup przełożone z 13:00 na 15:00. Będzie próba rozegrania jednej serii. Transmisja w TVP Sport - napisał na Twitterze dziennikarz TVP Mateusz Leleń.

Niestety, niewykluczone, że nawet jeśli dojdzie do konkursu, to nie odbędzie się on w sprawiedliwych warunkach. Prawdopodobnie wyniki zostaną wypaczone...

Gigantyczne pieniądze dla skoczków. Stoch i Kubacki mogą się obłowić. W Raw Air premia jest ogromna!

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?
Najnowsze