Marta Kubacka, Dawid Kubacki

i

Autor: Instagram/ marta_ku_ Marta Kubacka, Dawid Kubacki

Żona Dawida Kubackiego nie wytrzymała. Dolała oliwy do ognia. Publicznie wyprowadziła potężny cios

2022-03-31 17:29

Atmosfera w polskiej kadrze skoczków mocno się zagęściła. Podczas ostatniego weekendu z Pucharem Świata, który odbywał się w Planicy, padło bardzo wiele dosadnych słów ze strony reprezentantów Polski. Wszystko po tym, jak okazało się, że Michal Doleżal nie będzie dłużej trenerem biało-czerwonej kadry. Po jednym z komunikatów PZN swoje trzy grosze postanowiła dorzucić również żona Dawida Kubackiego, Marta.

Dopóki na skoczniach i podczas dużych imprez wszystko układało się dobrze, o wszelkich konfliktach i niesnaskach w polskiej kadrze kibice nie słyszeli. Dużo zmieniło się po niedawno zakończonym sezonie, w którym to biało-czerwoni prezentowali się słabo i zanotowali jeden z najgorszych startów w ostatnich latach. Wydało się, że atmosfera w kadrze nie jest najlepsza.

Kolosalne zamieszanie z trenerem skoczków. PZN wydał oficjalny komunikat, nagły zwrot akcji

Żona Dawida Kubackiego uderzyła w PZN. Wpis mówi wszystko

W trakcie weekendu z Pucharem Świata w Planicy okazało się, że Michal Doleżal nie będzie dłużej trenerem reprezentacji Polski. Sam szkoleniowiec ogłosił to przed kamerami Eurosportu. Wówczas rozpętała się prawdziwa burza. Z takiego obrotu spraw niezadowoleni byli liderzy polskiej kadry: Piotr Żyła, Dawid Kubacki oraz Kamil Stoch.

Marcelina Ziętek zadziwiła na Instagramie. Pokazała, coś, czego wiele osób nienawidzi, musiała to popić

Cała trójka zdecydowała się na dość ostre wypowiedzi pod adresem PZN i widać było, że stali murem za Doleżalem. Decyzja związku okazała się jednak ostateczna. Na zebraniu PZN potwierdzono, że czeski szkoleniowiec nie będzie dłużej trenerem kadry A. Ponadto w oficjalnym komunikacie zawarto całkiem oryginalne stwierdzenie, odnoszące się do zawodników.

Sonda
Czy odejście Michala Doleżala to dobra decyzja?

Marta Kubacka wyprowadziła mocny cios. Publiczny atak

W oświadczeniu zawarto zdanie, mówiące o "zarekomendowaniu urlopu rehabilitacyjno-regeneracyjnego" dla członków kadry narodowej A. To o tyle dziwne stwierdzenie, że skoczkowie zawsze po sezonie dostają kilka dni wolnego i wybierają się na urlopy, aby naładować baterie i raczej nie potrzebują do tego zachęty, aby spędzić czas z najbliższymi.

Właśnie z tego stwierdzenia na Twitterze zażartowała Marta Kubacka. - Czy ktoś poleca jakieś fajne sanatorium? Chciałam wyjechać z moim starym mężem na urlop rehabilitacyjno-regeneracyjny - napisała z przekąsem żona brązowego medalisty igrzysk olimpijskich. Jak widać, atmosfera w kadrze może się szybko nie poprawić.

Marcin Żewłakow po meczu Polska - Szwecja
Najnowsze