Dawid Kubacki

i

Autor: Cyfra Sport Dawid Kubacki

Żona Dawida Kubackiego pokazała, co tak naprawdę dzieje się w domu skoczka! Tak to wygląda pod jego nieobecność

2022-03-03 14:20

Skoczkowie narciarscy oraz ich rodziny doskonale wiedzą, z jakim poświęceniem wiąże się ich praca. Najlepsi zawodnicy większość czasu spędzają na treningach, podróżach i zawodach, raczej bywając w swoich domach, niż w nich będąc. To oczywiście wiąże się również z tym, że nie mają okazji spędzać czasu z rodzinami. Tym razem skoczkowie udali się do Norwegii na turniej Raw Air, a Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego postanowiła pokazać, co dzieje się w domu skoczka, gdy ten jest na zawodach.

Po zakończeniu Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022, polscy skoczkowie nie mieli zbyt dużo czasu, aby nacieszyć się swoimi rodzinami po kilkunastu dniach spędzonych na drugim końcu świata. Zawodnicy szybko wyruszyli do Lahti, a teraz rywalizować będą na skoczniach w Lillehammer i Oslo podczas turnieju Raw Air, gdzie podczas prologu znakomicie spisał się Kamil Stoch. Wyjazd do Norwegii oznacza jednak, że przez najbliższe dni skoczkowie znów będą z daleka od swoich rodzin. Marta Kubacka, czyli żona Dawida Kubackiego postanowiła w tym czasie pokazać, co dzieje się w domu skoczka w czasie, kiedy ten jest na zawodach. 

Wystarczyło jedno zdjęcie Kamila Stocha, żeby fani oszaleli ze szczęścia! Nie mogli przegapić tego szczegółu

Sonda
Czy Dawid Kubacki odniesie sukces na Raw Air?

Marta Kubacka pokazała, co dzieje się w domu Dawida podczas jego nieobecności. Skoczek może liczyć na specjalny doping

Jak nietrudno się domyślić, kiedy tylko Dawid Kubacki zasiada na belce startowej, jego najbliżsi siadają przed telewizorem, aby dopingować jednego z liderów reprezentacji Polski. W relacji na Instagramie, którą zamieściła Marta Kubacka doskonale widać, że największą fanką Dawida bez dwóch zdań jest jego córka Zuzanna, która nie odrywa wzroku od ekranu telewizora, kiedy Dawid Kubacki oddaje swój skok. 

Michal Doleżal podjął ważną decyzję tuż przed Raw Air! Ten komunikat wywołał ogromne zdziwienie

Córka dopinguje Dawida Kubackiego

i

Autor: Instagram/ marta_ku_ screen Córka dopinguje Dawida Kubackiego

Polacy długo zabawią w Norwegii

Skoczkowie występujący w Pucharze Świata marzec rozpoczęli w Norwegii, gdzie już drugiego dnia miesiąca rozegrany został prolog Raw Air. Zawodnicy w ciągu najbliższych dni rywalizować będą na skoczniach w Lillehammer oraz Oslo, ale na tym nie zakończą się ich zmagania w Skandynawii. Już w dniach 10-13 marca na skoczni w Vikersund przeprowadzone zostaną z kolei Mistrzostwa Świata w Lotach 2022 i dopiero wtedy skoczkowie opuszczą na dobre Norwegie. 

Wielki skandal na igrzyskach paraolimpijskich! Wykluczyli Rosję i… aż krew burzy się w żyłach

Zobaczcie, jak w dzieciństwie wyglądał Dawid Kubacki, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Najnowsze