Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/ kamilstochofficial Kamil Stoch

Wystarczyło jedno zdjęcie Kamila Stocha, żeby fani oszaleli ze szczęścia! Nie mogli przegapić tego szczegółu

2022-03-03 11:33

Kamil Stoch doskonale wie jak zadbać o swoich fanów, co doskonale widać po jego profilach w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się kolejnymi postami. Ostatnie zdjęcie lidera reprezentacji Polski wywołało prawdziwą lawinę, gdy internauci tylko wskazali jeden dość istotny szczegół. Pod zdjęciem Kamila Stocha zapanowała prawdziwa radość i trudno się dziwić, bowiem jest z czego się cieszyć.

Fani Kamila Stocha doskonale wiedzą, że o ile lider reprezentacji Polski w skokach narciarskich nie jest wyjadaczem w świecie mediów społecznościowych i nie ma kont na wszelkich możliwych platformach, to dobrze wie, czego potrzebują jego fani i dostarcza im to za pomocą kolejnych postów na Facebooku i Instagramie. Kamil Stoch regularnie dzieli się zdjęciami, przy których niejednokrotnie można natrafić na głęboki opis z przesłaniem, jak również przekazywanie kolejnych świetnych wieści o tym, co dzieję się aktualnie w życiu i domu Kamila Stocha. Tym razem było podobnie. Wystarczył jeden post skoczka, żeby jego fani oszaleli ze szczęścia i trudno im się dziwić.

Michal Doleżal podjął ważną decyzję tuż przed Raw Air! Ten komunikat wywołał ogromne zdziwienie

Pod zdjęciem Kamila Stocha ruszyła lawina. Fani nie posiadali się ze szczęścia, gdy zobaczyli ten post

Kamil Stoch przyzwyczaił już swoich fanów, że niemalże przed każdymi kolejnymi zawodami, w których bierze udział, dzieli się w mediach społecznościowych postem, po którym w łatwy sposób można poznać, czy jeden z liderów Biało-czerwonych jest dobrze przygotowany do zawodów i z jakim nastawieniem będzie siadać na belce startowej. Tym razem było podobnie, bowiem Kamil Stoch podzielił się zdjęciem tuż przed prologiem Raw Air - jednej z najważniejszych imprez dla polskiego skoczka. 

Wielki skandal na igrzyskach paraolimpijskich! Wykluczyli Rosję i… aż krew burzy się w żyłach

Sonda
czy Kamil Stoch powalczy o triumf w Raw Air 2022?

Polski skoczek jako jedyny w historii turnieju był w stanie wygrać go dwukrotnie i w tym roku przystępuje do zawodów jako obrońca tytułu po tym, jak norweska impreza nie odbyła się w poprzednim sezonie. Przed rozpoczęciem prologu Kamil Stoch wrzucił na Instagrama swojej zdjęcie z belki startowej z krótkim podpisem - Zbieramy energię i startujemy - oraz szeroko uśmiechnięta buźką. Tyle wystarczyło, żeby internauci dosłownie oszaleli i zalali sekcję komentarzy wpisami, które miały jeszcze bardziej zmotywować skoczka.

Adam Małysz ostro wygarnął Putinowi. Nie gryzł się w język, opowiedział o jego związkach z liderem rosyjskich skoczków

Fani wspierają Kamila Stocha przed Raw Air. Masa komentarzy pod zdjęciem skoczka

Internauci, którzy wspierają Kamila Stocha podczas kolejnych zawodów już niejednokrotnie mieli okazję udowodnić, że wspierają lidera polskiej kadry niezależnie od jego formy i wyników i nie inaczej jest tym razem. Fani Stoch żartobliwie odnosili się do tego, że skoczek dwukrotnie wygrywał norweską imprezę sugerując, że jej nazwa powinna zostać zmieniona z Raw Air na Stoch Air. To wsparcie jak widać się przydało, bowiem Kamil Stoch ukończył prolog na czwartym miejscu, co wprawiło jego fanów w euforię i pozwoliło mieć nadzieję na dobre wyniki podczas kolejnych zawodów.

Wydało się, jakie wykształcenie ma Izabela Małysz. Padniecie z wrażenia, dla wielu będzie to zaskoczeniem

Sprawdźcie, co mama Kamila Stocha powiedziała o skokach swojego syna, klikając w galerię zdjęć poniżej

Najnowsze

Materiał sponsorowany