Sara Bejlek

i

Autor: Instagram/sarabejlek Sara Bejlek

Zatrważające sceny

16-letnia tenisistka publicznie obmacywana i pocałowana przez ojca na US Open. Dostała klapsy! Na to nagranie nie da się patrzeć

2022-08-29 11:28

Celebrowanie radości po dużym sukcesie przybiera różne formy. W przypływie szczęścia można zrobić wiele, ale czasami można też przekroczyć granice i wylądować na czołówkach gazet. Wielką konsternację i zniesmaczenie wywołało zachowanie ojca 16-letniej Sary Belek. Tenisistka po awansie była klepana w pośladki przez swojego ojca oraz pocałowana w usta, co nie spodobało się wielu fanom tenisa.

W poniedziałek rozpoczyna się czwarty wielkoszlemowy turniej w tym sezonie. W poprzednich dniach niżej klasyfikowani tenisiści i tenisistki walczyli o awans do głównej drabinki US Open i mają za sobą już trzy spotkania na kortach w Nowym Jorku. Jedną z uradowanych zawodniczek była Sara Bejlek, reprezentantka Czech, która jest na początku swojej kariery.

Mocne słowa na temat Igi Świątek! Jedna z ekspertek mówi wprost o występie polskiej tenisistki w US Open

Zgorszenie na US Open. To nagranie wywołało zniesmaczenie

16-latka dotychczas występowała na zdecydowanie mniejszych imprezach, gdzie notowała sukcesy i nasi południowi sąsiedzi na pewno z zaciekawieniem będą patrzeć na jej dokonania. Ale obecnie więcej mówi się o tym, co stało się po zwycięstwie z Heather Watson, który zapewnił Bejlek udział w głównej drabince US Open.

Novak Djoković ogłosił smutną wiadomość! To już pewne, nie ma odwrotu, fani będą zdruzgotani

Alex Corretja o Idze Świątek

W prawdziwy szał radości wpadł ojciec i zarazem trener Bejlek. Tuż po zwycięstwie tenisistka wpadła w ramiona mężczyzny, który bardzo mocno ją przytulił. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby ojciec zawodniczki nie zsunął ręki zdecydowanie poniżej linię pleców i nie klepał ją po pośladkach. Co jednak fanów oburzyło najbardziej, to pocałunek w usta.

- Nie ma powodu, dla którego miałby tak dotykać 16-letnią dziewczynę. To całkowicie niestosowne. Gdy ogląda się to nagranie, wygląda to coraz gorzej. I nie dlatego, że widać ją jako obiekt seksualny - można przeczytać w jednym z komentarzy. Ale wielu kibiców tenisa wyraziło oburzenie, że takie zachowanie jest niedopuszczalne.

To te kraje mają największe szanse na zwycięstwo w Katarze?

Włącz podcast i posłuchaj prognoz!

Listen to "MUNDIAL W KATARZE. Oceniamy grupy. NIESPODZIANKI. FAWORYT. [Super SPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze