Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska

Wyjątkowe zdjęcia

Agnieszka Radwańska musiała się tym pochwalić! Czeka na ten dzień od dawna, podzieliła się z fanami radością

2023-02-26 16:30

Agnieszka Radwańska niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Jedna z najlepszych polskich tenisistek w historii zakończyła karierę już kilka lat temu, ale wciąż wzbudza sympatię kibiców. "Isia" dba o kontakt z nimi i chętnie dzieli się z nimi radością. Ostatnio musiała pochwalić się jednym faktem. Na ten dzień Radwańska czeka od dawna!

Przez lata to właśnie na Agnieszce Radwańskiej opierała się siła polskiego tenisa. "Isia" walczyła na największych kortach świata i odnosiła na nich wielkie sukcesy. Wszyscy kibice pamiętają jej zwycięstwo w WTA Finals 2015 czy finał Wimbledonu. Krakowianka była nawet wiceliderką światowego rankingu, ale mało kto spodziewał się, że tak szybko jej wspaniałą karierę przebije Iga Świątek. Radwańska na sportowej emeryturze może być spokojna o przyszłość polskiego tenisa, choć szybko odwiesiła buty na kołku już w wieku 29 lat. Obecnie niespełna 34-latka mocniej skupia się na życiu prywatnym, a jej największym szczęściem są mąż Dawid Celt i synek Jakub. Wspólnie z nimi już wkrótce przeprowadzi się do nowego domu, którego budowa idzie pełną parą.

Agnieszka Radwańska musiała się tym pochwalić! Czeka na ten dzień od dawna

Od wielu miesięcy plany Radwańskiej co do nowego domu były znane, a tenisistka nie kryła się z nimi w mediach społecznościowych. Jej fani zdawali sobie sprawę z trwającej budowy, jednak postęp w tym procesie jest niewiarygodny. Sama "Isia" nie mogła ukryć swojej radości i po prostu musiała się pochwalić swoim szczęściem z kibicami. W niedzielę postanowiła sprawdzić aktualny stan budowy i szeroko uśmiechnięta pokazała wyjątkowe zdjęcia.

"Niedzielna kawka na budowie" - opisała fotografie, na których uśmiechała się od ucha do ucha. Widać, że postępy w budowie dały jej mnóstwo radości, a dzień przeprowadzki do wymarzonego domu zbliża się wielkimi krokami. Świadczy o tym jeden z hashtagów, jakich użyła Radwańska w opisie. "Już bliżej niż dalej" - stwierdziła właścicielka nieruchomości. Można tylko wyobrazić sobie, ile szczęścia przyniesie jej dzień zakończenia budowy, o czym zapewne też poinformuje fanów. Poniżej zobaczysz wyjątkowe zdjęcia Agnieszki Radwańskiej:

Sonda
Czy chciałbyś by Agnieszka Radwańska wróciła do gry w tenisa?
Agnieszka Radwańska o Idze Świątek, powrocie na korty i życiu po zakończeniu kariery
Listen on Spreaker.
Najnowsze