Agnieszka Radwańska pokazała PRZESŁODKIE zdjęcie z dzieckiem. "Wielki chłop"

2020-11-26 16:04 pab
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska od kilku miesięcy skupia się przede wszystkim na opiece nad swoim synkiem. Mały Kubuś, który przyszedł na świat pod koniec lipca 2020 roku, rośnie jak na drożdżach. Każdy może to sam ocenić na podstawie najnowszego zdjęcia, jakie była tenisistka zamieściła w mediach społecznościowych.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt doczekali się narodzin swojego pierwszego dziecka w lipcu. Kubuś jest teraz ich oczkiem w głowie. Sama tenisistka co pewien czas publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać ją z wózkiem bądź ukochanym synkiem na rękach. Tak było także ostatnio, gdy Radwańska zrobiła sobie selfie z dzieckiem. "Ale ten czas leci" - napisała "Isia", dodając hashtagi #jutro4miesiące, #wielkichłop oraz #miłość.

REWOLUCJA u polskiego tenisisty. Rozstanie po latach

Radwańska zakończyła karierę w listopadzie 2018 roku. W singlu wygrała dwadzieścia turniejów, natomiast w deblu - dwa. W rankingu WTA najwyżej była na drugim miejscu (lipiec 2012). Po tym, jak oficjalnie rozstała się ze sportem, została ambasadorką dobrej woli UNICEF czy wzięła udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Agnieszka Radwańska URODZIŁA! Tak wygląda jej dziecko
Najnowsze