Agnieszka Radwańska spaceruje z DZIECKIEM w rytmie AGRESYWNEGO TECHNO! [WIDEO]

2020-08-05 16:06 CH
Agnieszka Radwańska na spacerze z dzieckiem
Autor: Instagram Agnieszka Radwańska na spacerze z dzieckiem

Agnieszka Radwańska pochwaliła się zdjęciem ze spaceru z dzieckiem! Jest też wideo, na którym tenisowa gwiazda przechadza się z dziecięcym wózkiem w rytm muzyki techno. Radwańska uśmiecha się na nim szeroko i widać, jak wielką frajdę sprawia jej macierzyństwo. Zobaczcie zdjęcie Agnieszki na spacerze z małym Kubusiem. Poniżej jest też wideo, które polecamy obejrzeć z włączonym dźwiękiem.

Agnieszka Radwańska urodziła dziecko w poniedziałek 27 lipca wcześnie rano. "Kubuś jest już z nami Dziękuję za wszystkie wiadomości i gratulacje" - napisała jeszcze tego samego dnia Isia, dzieląc się z fanami uroczym zdjęciem, na którym przybija piątkę z małą stopką synka. W czwartek Radwańska i mały Kuba byli już w domu. Słynną żonę i maleństwo odebrał z warszawskiego szpitala Medicover Dawid Celt. Uśmiechnięty i wyraźnie dumny mąż Radwańskiej umieścił fotelik z Kubusiem w białym porsche macan, a wcześniej roztargniony zaparkował to wielkie auto na... przystanku autobusowym.

Agnieszka Radwańska WYSZŁA ZE SZPITALA po porodzie! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Teraz Agnieszka Radwańska podzieliła się z fanami zdjęciem i krótkim wideo ze spaceru z małym Kubusiem. Dumna mama pcha na nim dziecięcy wózek i aż promienieje ze szczęścia. "Spacerek, "Cudny czas", "Mało spania", "Mamą być", "Rodzicielstwo" - takie hashtagi dodała do zdjęcia. Jest też wideo z podkładem muzycznym (na Instagramie trzeba przesunąć slajd w prawo).

Ależ emocje! Mąż Agnieszki Radwańskiej zaparkował porsche na przystanku autobusowym! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Najnowsze