Agnieszka Radwańska

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS Agnieszka Radwańska

To budzi podziw

Agnieszka Radwańska szykuje się na wielkie zmiany! Tenisistka nie może się już doczekać, musiała się tym pochwalić

2022-08-31 18:19

Agnieszka Radwańska zakończyła już sportową karierę, ale wciąż cieszy się dużą popularnością. Ostatnio w znakomitym stylu przypomniała o sobie kibicom podczas występów na kortach. Tymczasem w życiu prywatnym Radwańska szykuje się na wielkie zmiany! Była tenisistka nie może się już doczekać, musiała się tym pochwalić.

Obecnie fani tenisa w Polsce przeżywają wspaniałe chwile za sprawą sukcesów Igi Świątek i Huberta Hurkacza, ale gdy Agnieszka Radwańska kończyła karierę, powodów do optymizmu było niewiele. Przez lata to właśnie "Isia" broniła honoru naszego kraju na światowych kortach. W końcu jej organizm nie wytrzymał i pod koniec 2018 r. krakowianka powiedziała "dość". Mimo to, wciąż pozostaje jedną z najbogatszych tenisistek w historii. Przez całą karierę zarobiła blisko 28 milionów dolarów, co daje jej 9. miejsce na liście wszech czasów WTA. Na te zarobki złożyło się m.in. 20 singlowych triumfów w turniejach WTA, finał Wimbledonu i zwycięstwo w WTA Finals 2015. Radwańska dość wcześnie przeszła na sportową emeryturę, ale dzięki temu może w pełni cieszyć się życiem. Obecnie spełnia się w roli matki, a już niedługo w jej życiu dojdzie do innej wielkiej zmiany.

Iga Świątek nie może ukryć podziwu. To z nią zrobili Amerykanie, coś takiego pamięta się do końca życia

Agnieszka Radwańska o Idze Świątek, powrocie na korty i życiu po zakończeniu kariery

Agnieszka Radwańska szykuje się na wielkie zmiany! Tenisistka nie może się już doczekać

"Isia" nie ukrywa, że po zakończeniu kariery najważniejsza jest dla niej rodzina. Wciąż jest związana z tenisem, a w ostatnich tygodniach wzięła udział w turnieju legend na Wimbledonie i pokazowym turnieju charytatywnym "Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy". Do tego zadebiutowała w nowej roli - dyrektorki turnieju ITF 100 w Kozerkach. Oczkiem w głowie jest jednak jej mąż, Dawid Celt, i synek Jakub. Dziecko tenisowej pary ma już dwa lata i błyskawicznie rośnie. Być może dlatego Radwańska jakiś czas temu zdecydowała się na poważny krok, jakim jest budowa domu. Postępy są widoczne gołym okiem!

Radwańska pokazała gorące zdjęcie. Obcisła sukienka mini uwypukliła jej atuty, sylwetka bogini

Agnieszka Radwańska mocno zakolegowała się z Igą Świątek!

33-latka nadzoruje budowę nowego domu, który w błyskawicznym tempie nabiera kształtów. Była wiceliderka światowego rankingu nie może doczekać się już przeprowadzki, czego nie kryje. Najnowsze zdjęcie z budowy opatrzyła wymownymi komentarzami: "Tak podekscytowana" i "Nie mogę się doczekać!". Nic dziwnego, skoro za jej plecami widać już solidne fundamenty i posiadłość jest coraz bliżej wykończenia. Prace potrwają jeszcze z pewnością jakiś czas, ale Radwańska jest coraz bardziej podekscytowana i dzieli się tą radością z fanami. Najchętniej już wprowadziłaby się z najbliższymi do nowego domu.

Agnieszka Radwańska nowy dom budowa

i

Autor: Instagram/Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska nowy dom budowa

Kto wygra mundial w Katarze?

Włącz podcast i poznaj faworytów!

Listen to "MUNDIAL W KATARZE. Oceniamy grupy. NIESPODZIANKI. FAWORYT. [Super SPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany