Isia w raju!

Agnieszka Radwańska w bikini na Malediwach! Te ZDJĘCIA to prawdziwy hit, podziwiamy i zazdrościmy!

2022-10-28 12:13

Agnieszka Radwańska po przejściu na sportową emeryturę korzysta z życia, ciesząc się rolą żony i matki. Milionerka z tenisowych kortów może ma też wreszcie dużo czasu na luksusowe wakacje. Agnieszka Radwańska właśnie wypoczywa na Malediwach, a z kibicami podzieliła się pięknymi zdjęciami z tego malowniczego archipelagu na Oceanie Indyjskim. Była wiceliderka rankingu WTA moczy się na nich w basenie, prezentując wysportowaną sylwetkę. Zobaczcie te ZDJĘCIA.

Agnieszka Radwańska skończyła już pełną sukcesów karierę, ale wciąż gra w tenisa. Niedawno zagrała pokazowy mecz z Igą Świątek i wystąpiła w turnieju legend w Wimbledonie. Ostatnio powalczyła też w pokazowych zawodach w Luksemburgu, a po nim przyszedł czas na wakacje. Agnieszka Radwańska wypoczywa na Malediwach, a ze swoimi licznymi kibicami podzieliła się właśnie pięknymi zdjęciami z tego malowniczego archipelagu. "W raju" - skomentowała klimatyczne fotki tenisowa gwiazda, która z samych tylko turniejowych nagród uzbierała ponad 27 milionów dolarów. Dużo z tych pieniędzy zainwestowała w nieruchomości (m.in. w Warszawie, Krakowie, Zakopanem, Sopocie czy nawet Miami), a teraz buduje dom pod Warszawą.

Agnieszka Radwańska pokazała gorące ZDJĘCIA z Malediwów

Agnieszka Radwańska w trakcie długiej kariery odniosła wiele sukcesów, a jednym z największych był triumf w kończących sezon WTA Finals w Singapurze. Krakowianka triumfowała wtedy mimo dwóch porażek w grupie na początku rywalizacji. Teraz walkę w WTA Finals w Teksasie zaczyna Iga Świątek o oby poszła w ślady starszej rodaczki. PONIŻEJ ZDJĘCIA AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ Z MALEDIWÓW:

Agnieszka Radwańska o Idze Świątek, powrocie na korty i życiu po zakończeniu kariery

Na czym najwięcej zarabia Robert Lewandowski? Jak dorobił się Dariusz Michalczewski?

Włącz podcast i poznaj biznesowe oblicze gwiazd polskiego sportu!

Listen to "Biznesy sportowców. Kto się dorobił milionów, kto spadł na dno?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze