Agnieszka Radwańska

i

Autor: Piotr Grzybowski Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska buduje ogromny dom! To prawdziwy pałac, pokazała ZDJĘCIE!

2022-01-11 4:27

Agnieszka Radwańska buduje dom i właśnie pochwaliła się zdjęciem. To będzie prawdziwy pałac. Do ukończenia budowy wciąż jeszcze daleka droga, ale już teraz nowy dom Agnieszki Radwańskiej prezentuje się znakomicie. Tenisowa gwiazda w trakcie kariery spędzała czas na walizkach, dużo podróżując po całym świecie i mieszkając w hotelach. Jak Agnieszka Radwańska powtarzała w wywiadach, we własnym domu zaledwie pomieszkiwała. Teraz finalistka Wimbledonu 2012 wije sobie gniazdko z prawdziwego zdarzenia. Zobaczcie zdjęcie nowego domu Agnieszki Radwańskiej.

Agnieszka Radwańska buduje nowy dom i właśnie pochwaliła się zdjęciem, na którym widać, jak będzie wyglądać gniazdko byłej tenisistki. - Nie mogę się doczekać i jestem podekscytowana. Dotychczas wprowadzałam się do mieszkań na szybko, kupowałam je w pośpiechu, byle były blisko kortów i lotniska - mówiła Agnieszka Radwańska w wywiadzie dla "Gali", chwaląc się budową nowego domu. Była liderka tenisowego rankingu w lipcu 2020 r. urodziła syna i nie ukrywa, że planuje kolejne dziecko. - Marzę o tym, żeby Kubuś miał zdrowe rodzeństwo i o domu, który się buduje. Bardzo wolno, bo takie mamy czasy niestety - stwierdziła Agnieszka Radwańska, która w trakcie pełnej sukcesów kariery chętnie inwestowała w nieruchomości. Kupiła m.in. apartamenty w Miami oraz w Sopocie i w Zakopanem. W trakcie kariery z samych tylko turniejowych nagród Radwańska uzbierała 27,6 mln dolarów. A do tego doszły przecież ogromne zarobki dzięki lukratywnym kontraktom reklamowym. Obecnie Radwańska mieszka w luksusowym apartamencie na strzeżonym osiedlu w Warszawie i chętnie dzieli się z kibicami zdjęciami. Poniżej galeria zdjęć, zobaczcie jak mieszka Radwańska, te zdjęcia robią wrażenie!

Agnieszka Radwańska buduje DOM. Pokazała zdjęcie

Agnieszka Radwańska doskonale wie, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Była tenisistka przez długie lata sportowej kariery spędzała mnóstwo czasu, podróżując po całym świecie i mieszkając w hotelach. We własnym domu - jak sama mówiła - zaledwie pomieszkiwała. Teraz wreszcie na sportowej emeryturze może cieszyć się życiem. Agnieszka Radwańska mieszka w Warszawie, do której wyprowadziła się już dawno temu z rodzinnego Krakowa. - Musiałam przenieść się do Warszawy, bo tam miałam lepsze warunki do trenowania. Ale Kraków to moje miasto. Tu się urodziłam, wychowałam, trenowałam. Mieszkałam 20 lat. Tu mieszkają moi bliscy - powiedziała Radwańska, która teraz buduje nowy dom. "Poniedziałkowa inspekcja" - napisała, dzieląc się z fanami zdjęciem z placu budowy. Była wiceliderka rankingu WTA pozuje, stojąc przed budynkiem. W tle widać imponującą willę, w której Radwańska ma zamieszkać niedługo z mężem i synkiem. "Jest co robić, tyle rzeczy, że nie wiadomo, które wybrać, ale jest fajnie" - dodała Radwańska.

Tak Agnieszka Radwańska przeżyła rozpad rodziny. Ujawniła prawdę, szczere wyznanie

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze