Hubert Hurkacz - Feliciano Lopez TV TRANSMISJA NA ŻYWO O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz w ATP Auckland Hurkacz - Lopez Gdzie oglądać STREAM ONLINE LIVE

2020-01-16 7:25 CH
Hubert Hurkacz
Autor: AP Hubert Hurkacz

Hurkacz - Lopez TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ ATP Auckland: Hurkacz - Lopez O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz ATP Auckland Hurkacz - Lopez STREAM ONLINE LIVE Hurkacz KIEDY gra? Hubert Hurkacz po znakomitym występie w ATP Cup poszedł za ciosem w turnieju ATP w Auckland. Najlepszy polski tenisista zameldował się już w 1/4 finału. To ostatni występ przed Australian Open. W ćwierćfinale turnieju ATP w Auckland rywalem Hurkacza będzie Hiszpan Feliciano Lopez, nr 61 ATP Auckland: GODZINA meczu Hurkacz - Lopez TRANSMISJA TV NA ŻYWO KIEDY gra Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE? Gdzie obejrzeć ATP Auckland TV NA ŻYWO.

Na żywo

Hubert Hurkacz - Feliciano Lopez

Zapraszamy na relację na żywo z ćwierćfinału ATP Auckland Hubert Hurkacz - Feliciano Lopez. Początek zmagań nie wcześniej niż o 8:30 czasu polskiego!

Trwa spotkanie poprzedzający mecz Hurkacza z Lopezem. Millman wygrał pierwszego seta z Pairem 6:3.

Oprócz meczu Hurkacza z Lopezem, fani tenisa powinni dziś śledzić także losowanie drabinki głównej Australian Open. Relacja na żywo na Sport.se.pl.

Paire wygrał drugiego seta - w meczu z Millmanem dojdzie do trzeciego seta, co także opóźni mecz Huberta Hurkacza.

Na razie Benoit Paire i John Millman idą łeb w łeb. W trzecim secie jest 2:2!

Benoit Paire przełamuje swojego przeciwnika. Francuz jest o krok od zwycięstwa w tym spotkaniu!

Trwa losowanie drabinki głównej Australian Open! Z kim zagra Hubert Hurkacz? Sprawdźcie przez rozpoczęciem meczu w naszej relacji na żywo!

Słynny Mats Wilander udzielił Super Expressowi wywiadu na temat polskich zawodników, w tym Huberta Hurkacza. - Pewnie zawodnicy z czołówki odetchnęli, że nie mogą na niego wpaść w pierwszej rundzie, bo w takiej formie już na początku rywalizacji w Melbourne byłby dla nich jak koszmar.

Co jeszcze powiedział? Sprawdźcie tutaj!

Benoit Paire serwuje po zwycięstwo w meczu!

Benoit Paire wygrał w trzech setach z Johnem Millmanem 3:6, 6:1, 6:4. Czekamy na rozpoczęcie meczu Huberta Hurkacza.

Lopez w drodze do ćwierćfinału wyeliminował nie bez problemów, bo po trzysetowych bojach, Andujara i Fogniniego. Hurkacz nie stracił jeszcze w Auckland seta!

Według bukmacherów, zdecydowanym faworytem spotkania jest 22-letni wrocławianin.

Zawodnicy są już na korcie!

Trwa rozgrzewka!

Koniec rozgrzewki. Za moment rozpoczniemy spotkanie!

0:0

ZACZYNAMY SPOTKANIE! Serwuje Hubert Hurkacz!

1:0

Świetny początek meczu w wykonaniu Polaka! Dobrze zmusza Lopeza do błędu, który raz zagrywa w siatkę, a raz wyrzuca forhend na aut. Hurkacz dorzuca dwa asy serwisowe i mamy 1:0.

1:1

Bardzo cierpliwie gra Hubert Hurkacz i korzysta na tym. Feliciano Lopez popełnia sporo błędów, jednak także potrafi huknąć zagrywką. Przy 30:30 zaliczył as, a po chwili idealnie trafił w linię, uniemożliwiając wrocławianinowi odegranie czystym forhendem.

2:1

Znakomicie rozgrywa swoje podanie Hubert Hurkacz. Przy długiej wymianie, Polak świetnie gra skrótem, dorzuca asa i kolejną świetną zagrywkę, której nie był w stanie zreturnować Hiszpan.

2:2

Od dwóch asów zaczyna Feliciano Lopez, ale po chwili popełnia podwójny błąd serwisowy. Hurkacz znakomicie zagrał w kolejnej akcji pod jego nogi, ale Hiszpan wrócił ze znakomitym podaniem i wygrał swojego gema.

3:2

Hurkacz przy swoim podaniu nie stracił nawet punktu - trzeci raz wygrywa gema serwisowego do zera!

3:2

Mnóstwo błędów popełnia Feliciano Lopez i zaczyna swoje podanie od stanu 0:30. Kolejna wymiana przyniosła kibicom mnóstwo emocji. 36 uderzeń piłki, efektowny skrót i jeszcze lepszy smecz na koniec od Hurkacza. Trzy piłki na przełamanie, wszystkie broni Hiszpan. 40:40. Równowaga.

4:2

PRZEŁAMANIE!

Feliciano Lopez trafia bekhendem w siatkę. Hiszpan podszedł do siatki i forhendem próbował pocelować w okolice linii. Nie trafił w boisko! Hubert Hurkacz prowadzi z przewagą przełamania.

4:3

PRZEŁAMANIE!

Hurkacz próbował podjąć nieco więcej ryzyka w tej partii i się to całkowicie nie opłaciło. Za dużo błędów - wyrzucony forhend, po chwili zagranie w siatkę. Lopez wygrywa podanie Polaka do zera.

4:4

Trochę szczęścia teraz po stronie Lopeza. Najpierw to Hiszpan trafia po taśmie i piłka przetacza się na stronę Polaka, Hurkacz jakimś cudem był w stanie zagrać na drugą stronę również po taśmie. Smecz nie pozostawia złudzeń, kto wygra ten punkt. Po chwili Hurkacz wyrzuca forhend. Remis.

5:4

Na czysto wygrywa swojego gema Hubert Hurkacz. Feliciano Lopez będzie serwował pod sporą presją.

6:4

KONIEC PIERWSZEGO SETA!

Trzeci podwójny błąd serwisowy, Hiszpan po chwili zagrywa w siatkę i Hurkacz zaczyna gema rywala od stanu 0:40. Lopez musiał podjąć ryzyko i po serwisie podchodzi do siatki, Polak nie poradził sobie z wolejem. Po chwili wrocławianin świetnie mija forhendem skracającego kort rywala i wygrywa pierwszego seta!

6:4, 0:0

ZACZYNAMY DRUGIEGO SETA! Serwuje Hurkacz!

6:4, 1:0

Cały czas Hubert Hurkacz bez problemów wygrywa swoje podanie.

6:4, 1:1

Świetnie odpowiada Feliciano Lopez. Wygrywa swoje podanie na sucho. Kolejna akcja przy siatce została nagrodzona brawami. Hubertowi zabrakło niewiele, by ją wygrać, jednak ostatecznie nie trafił forhendem z trudnej pozycji.

6:4, 2:1

Wielkie problemy z przyjęciem podania Hurkacza ma Lopez. Hiszpan bardzo często się myli także podczas wymian. Polak oddał tym razem tylko jeden punkt.

6:4, 2:2

Świetna kontrola kortu w wykonaniu Lopeza w tym gemie. Znakomicie skracał do siatki, dorzucił dwa asy serwisowe i wygrał podanie do zera.

6:4, 3:2

Próbował się postawić Lopez podczas podania Hurkacza. Dwa razy świetnie zagrał do siatki, ale w kluczowych momentach to wrocławianin lepiej zagrywał. 3:2 dla 22-latka.

6:4, 3:2

Trzy szanse na przełamanie ma Hubert Hurkacz!

6:4, 3:2

As serwisowy i znakomite dwa podania, po których Hurkacz dwukrotnie zagrywa returnem w siatkę. Równowaga.

6:4, 3:3

Świetnie serwuje Lopez i wygrywa swoje podanie!

6:4, 4:3

Lopez nie miał żadnych szans przy podaniu Hurkacza. Polak tylko raz pomylił się zagrywając w siatkę.

6:4, 4:4

Lopez zaczyna gema od podwójnego błędu serwisowego, już piątego w tym meczu. Szybko jednak wraca do dobrej gry i potężnymi serwisami zmusza Hurkacza do błędów.

6:4, 5:4

Hurkacz wyrzuca prosty forhend na aut, ale szybko wychodzi na prowadzenie. Lopez wyrzuca return z bekhendu na aut i daje Polakowi piątego gema.

6:4, 5:5

Gem na czysto dla Lopeza. Czyżby losy drugiego seta rozstrzygnęły się dopiero w tie-breaku? Nic nie wskazuje na przełamanie, którejkolwiek ze stron.

6:4, 6:5

Asem serwisowym kończy gema Hurkacz! Lopez będzie serwował pod bardzo dużą presją.

6:4, 6:5

Znowu błędy przy dłuższych wymianach zaczyna popełniać Lopez. Po stronie niewymuszonych pomyłek jest już 24! 30:30

6:4, 6:6

Świetnie skraca do siatki Lopez i zagrywa smeczem nie do obrony. Po chwili dorzuca znakomity serwis. O losach drugiego seta zadecyduje tie-break!

6:4, 6:6

1:0 Znakomity bekhend po crossie zagrał Hubert Hurkacz. Feliciano Lopez nie zdążył do piłki.

6:4, 6:6

2:1 Dużo dzieje się dziś przy siatce. Lopez skraca i zgarnia wymianę na swoją stronę. Po chwili jednak zagrywa bekhendem w siatkę. Mini-break dla Polaka.

6:4, 6:6

4:1 Hurkacz kończy akcję smeczem i dorzuca znakomity serwis. Jest o krok od zwycięstwa!

6:4, 6:6

5:1 Wyrzuca bekhend na aut Feliciano Lopez. Kolejny mini-break.

6:4, 6:6

5:2 Ale po chwili Hiszpan poprawia się znakomitym serwisem. Hurkacz serwuje po mecz.

6:4, 6:6

6:3 Znakomicie forhendem zagrał Lopez i momentalnie skrócił do siatki. Hurkacz odbił piłkę, ale przy kolejnym zagraniu nie miał nic do powiedzenia. Hiszpan wyrzuca forhend na aut. Trzy piłki meczowe dla Polaka.

6:4, 6:6

6:5 Broni dwa meczbole Feliciano Lopez. Świetna zagrywka w jego wykonaniu.

6:4, 6:6

6:6 Bekhendem zagrał w siatkę Hurkacz. Remis.

6:4, 6:6

7:6 Bekhendem obok skracającego rywala zagrywa Hurkacz. Piłka meczowa!

6:4, 6:6

7:7 Hurkacz skraca do siatki, ale świetnym forhendem mija go Lopez.

6:4, 6:6

8:8 Piłka setowa dla Lopeza. Serwis na ciało i od razu skraca Hiszpan do siatki. Kończy akcję smeczem. Teraz serwuje Hurkacz. Lopez returnem trafia w siatkę.

6:4, 6:6

8:9 Wyrzuca forhend na aut Hubert Hurkacz. Piłka setowa dla Lopeza.

6:4, 6:6

9:9 Świetny return Huberta Hurkacza! Znowu próbował skracać do siatki Lopez, ale ten bekhend był po prostu idealny!

6:4, 6:6

10:9 Piłka meczowa dla Hurkacza! Lopez wyrzuca bekhend na aut!

6:4, 6:6

10:10 Piekielnie mocny forhend Lopeza trafia tuż przed linią.

6:4, 6:6

11:11 Piłka meczowa dla Huberta Hurkacza. Lopez trafił bekhendem w siatkę, ale Polak także wyrzuca swoje zagranie.

6:4, 6:7

KONIEC SETA! Obronił swoje podanie Feliciano Lopez i wygrywa tie-breaka do jedenastu. O wszystkim zadecyduje trzecia partia.

6:4, 6:7, 1:0

PRZEŁAMANIE!

Mnóstwo błędów popełnia Lopez - szkoda, że nie robił ich w tie-breaku. Dwa podwójne błędy serwisowe Hiszpana i Polak miał szansę na przełamanie. Lopez pędzi do siatki i zostaje skontrowany bekhendem! Świetny początek trzeciego seta w wykonaniu Hurkacza.

6:4, 6:7, 2:0

Każdy kolejny serwis był jak z armaty! Hurkacz wygrywa swoje podanie do zera!

6:4, 6:7, 2:1

Lopez pewnie wygrywa swoje podanie. Hiszpan raz trafił w siatkę, ale poza tym zdominował swoje podanie.

6:4, 6:7, 2:1

Świetnie wykorzystuje swoje podanie Hubert Hurkacz. W tym meczu ma już na swoim koncie dziewięć asów serwisowych. Przy stanie 40:0, szczęśliwie po taśmie zagrał Feliciano Lopez, dzięki czemu piłka przetoczyła się i spadła po stronie Polaka. Hiszpan znakomicie zagrał wolejem w końcową linię. 40:30.

6:4, 6:7, 2:1

Podwójny błąd serwisowy Hurkacza. Równowaga. Lopez przy dłuższej wymianie wysyła jednak piłkę daleko w aut. Polak także się myli z forhendu. 40:40.

6:4, 6:7, 2:1

Za dużo błędów popełnia Hubert Hurkacz. Miał już przewagę, ale znowu wyrzucił forhend na aut.

6:4, 6:7, 3:1

Hubert Hurkacz, po ciężkich bojach, w końcu utrzymuje swoje podanie. Cały czas ma przewagę przełamania.

6:4, 6:7, 3:2

Na czysto swoje podanie wygrywa Feliciano Lopez.

6:4, 6:7, 4:2

Tym razem to Hurkacz znakomicie podszedł do siatki i po ciasnym skosie zagrał do linii. Niestety, po chwili popełnia kolejne dwa błędy. Dwukrotnie zagrywa forhendem - najpierw po crossie, a potem do linii i Polak prowadzi już 4:2.

6:4, 6:7, 4:3

Genialnie z opresji wychodzi Feliciano Lopez. Dwa asy serwisowe przy stanie 15:30 dają prowadzenie i piłkę na gema. Znakomicie jednak odpowiada Hurkacz bekhendem do linii. Hurkacz trafia w siatkę i kolejny gem wpadka na konto Hiszpana.

6:4, 6:7, 5:3

Prosty bekhend wyrzuca na aut Hubert Hurkacz. Na szczęście pozostałe akcje totalnie zdominował! Jest o gema od zwycięstwa w tym meczu i awansu do półfinału!

6:4, 6:7, 5:3

Genialną akcję wygrywa Hubert Hurkacz! Polak znakomicie zagrywa plecami do siatki i zdobywa ważny punkt! 30:0

6:4, 6:7, 5:4

Nie bez problemów utrzymuje swoje podanie Feliciano Lopez. Hubert Hurkacz serwuje po zwycięstwo w meczu!

6:4, 6:7, 5:4

PIŁKA MECZOWA DLA HUBERTA HURKACZA!

6:4, 6:7, 6:4

As serwisowy Huberta Hurkacza kończy mecz! Siódma piłka meczowa wykorzystana przez wrocławianina, który wchodzi do półfinału ATP w Auckland.

Hurkacz - Lopez O KTÓREJ GODZINIE mecz ATP Auckland TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Hubert Hurkacz przed Australian Open walczy w turnieju ATP w Auckland. To ostatni występ tenisisty z Wrocławia przed australijskim Szlemem i widać, że jest w bardzo wysokiej formie. Turniej w Nowej Zelandii to mniejsza impreza w cyklu, a Polak traktuję go głównie jako przetarcie przed występem w Melbourne, gdzie będzie rozstawiony. Hurkacz rozpoczął sezon na 37. miejscu w rankingu ATP i wydawało się, że o upragnionym rozstawieniu w wielkoszlemowym Australian Open (startuje 20 stycznia) może już tylko pomarzyć. Hubi spisał się jednak fenomenalnie w otwierającym sezon ATP Cup. W meczach Polski z Argentyną, Chorwacją i Austrią ograł trzech zawodników z Top-30 - D. Schwartzmana, B. Coricia i D. Thiema. Szczególnie zwycięstwo nad 4. w rankingu Austriakiem zrobiło na wszystkich wrażenie. Najważniejsze jednak, że Hurkacz zyskał dzięki tym wygranym bardzo dużo cennych punktów. - To był fantastyczny początek sezonu - powiedział. Dzięki tym zwycięstwom awansując w rankingu ATP na 34. miejsce, co w połączeniu z rezygnacją z gry kilku kontuzjowanych graczy dało upragnione miejsce w Top-32 najwyżej notowanych zawodników w australijskiej drabince. Dzięki temu uniknie wyżej notowanych zawodników w dwóch pierwszych rundach.

ATP Auckland: Hurkacz - Lopez TV TRANSMISJA NA ŻYWO STREAM ONLINE

Hubert Hurkacz walczy teraz w turnieju ATP w Auckland, a punkty wywalczone w tej imprezie nie będą już miały wpływu na rozstawienia w Australian Open. W I rundzie turnieju rywalem Hurkacza był Włoch Lorenzo Sonego (nr 51 ATP). Polak pokonał go pewnie 7:5, 6:3. W II rundzie wrocławianin zmierzył się z ciemnoskórym Szwedem Mikaelem Ymerem (nr 77), który do głównej drabinki przebił się w kwalifikacjach. Wrocławianin wygrał znów bez straty seta 6:2, 7:6(2). Przed Hurkaczem mecz w 1/4 finału, a jego rywalem będzie Hiszpan Feliciano Lopez (nr 61). Polak grał z nim w sierpniu 2019 roku w turnieju ATP w Winston Salem, który potem wygrał. Przy prowadzeniu Hurkacza 6:3, 3:1 Lopez podał mecz.

Hurkacz - Lopez TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ ATP Auckland

Mecz Hubert Hurkacz - Feliciano Lopez w 1/4 finału turnieju ATP w Auckland zostanie rozegrany w czwartek ok. godziny 8.30-9.00 rano polskiego czasu (drugi mecz od 7.00). Prawa telewizyjne do cyklu ATP i turnieju ATP w Auckland ma telewizja Polsat Sport, jednak nie pokazał transmisji z poprzednich dwóch meczów Hurkaczan Streami tego spotkania też nie ma w planach. Stream online na oficjalnym serwisie ATPTour (usługa płatna) oraz na legalnych stronach bukmacherów (po zalogowaniu). Portal sport se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz - Lopez.

Najnowsze