Fręch - Pegula O której godzinie gra Magda Fręch WTA Madryt KIEDY gra Fręch z Pegulą GODZINA meczu w Madrycie

i

Autor: Sebastian Wielechowski Fręch - Pegula O której godzinie gra Magda Fręch WTA Madryt KIEDY gra Fręch z Pegulą GODZINA meczu w Madrycie

Indian Wells 2023

Fręch - Jabeur O której godzinie gra Magda Fręch Indian Wells KIEDY gra Fręch - Jabeur GODZINA meczu

2023-03-11 9:21

Magdalena Fręch - Ons Jabeur O której godzinie gra Fręch mecz dzisiaj Indian Wells KIEDY mecz Fręch - Jabeur GODZINA. Magdalena Fręch już dzisiaj zagra w 2. rundzie turnieju WTA w Indian Wells, a jej rywalką będzie słynna Ons Jabeur. Tenisistka z Łodzi odpadła w kwalifikacjach, ale w ostatniej chwili wskoczyła do głównej drabinki jako lucky loserka (szczęśliwa przegrana) dzięki wysokiej pozycji w rankingu (nr 106 WTA) i rezygnacji z gry innych tenisistek. I wykorzystała szansę! Pokonała 4:6, 6:4, 6:2 Belgijkę Marynę Zanevską i zagra z Ons Jabeur. Sprawdź, kiedy gra Fręch z Jabeur Indian Wells O której gra Magda Fręch mecz dzisiaj

Magdalena Fręch kontra Ons Jabeur w 2. rundzie Indian Wells! Ten mecz już dzisiaj w nocy, choć wydawało się, że Polka szybko pożegnała się z nadziejami na dobry wynik w Indian Wells. Magda Fręch w kwalifikacjach odpadła, ale wskoczyła do głównej drabinki szczęśliwa przegrana, wykorzystała szansę i zagra dzisiaj ze słynną Tunezyjką.

O której gra Magda Fręch mecz dzisiaj Indian Wells Fręch - Jabeur O której godzinie mecz?

Magdalena Fręch w kwalifikacjach przegrała 2:6, 0:6 z Amerykanką Ashlyn Krueger. Na szczęście dzięki wysokiej pozycji w rankingu WTA i rezygnacji z gry kolejnych zawodniczek Polka mogła jeszcze po cichu liczyć na to, że wskoczy do głównej drabinki jako szczęśliwa przegrana (lucky loserka). I udało się. Dostała kolejna szansę i w 1. rundzie turnieju głównej Indian Wells pokonała 4:6, 6:4, 6:2 Belgijkę Marynę Zanevską. Reprezentantka Polski zarobiła dużo punktów i pieniędzy. Premia za awans do 2. rundy w Indian Wells to aż 30 885 dolarów. A w 2. rundzie rywalką Magdy Fręch będzie wielka gwiazda - Tunezyjka Ons Jabeur, czwarta rakieta świata.

Fręch - Jabeur O której godzinie gra Fręch mecz dzisiaj Indian Wells KIEDY gra Magdalena Fręch

Mecz Magdalena Fręch - Ons Jabeur w 2. rundzie Indian Wells zostanie rozegrany w nocy z soboty na niedzielę 11-12 marca 2023. Początek meczu Fręch - Jabeur ok. godziny 3 nad ranem polskiego czasu. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport.

Super Tenis 10.03
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany