Gabriela Sabatini skończyła 50 lat?! SEKSOWNA tenisistka wciąż zachwyca urodą! ZDJĘCIA

2020-05-16 15:49 CH
Gabriela Sabatini
Autor: Instagram Gabriela Sabatini

Gabriela Sabatini skończyła 50 lat i aż trudno w to uwierzyć! Argentyńska piękność w latach 80. i 90. zachwycała na tenisowych kortach nie tylko wspaniałą grą ale również urodą. Uznawana była za symbol seksu. Przypisywani jej romans z... Donaldem Trumpem. Wciąż jest piękna. Dla niej czas jakby się zatrzymał. KIM JEST Gabriela Sabatini? Argentyńska tenisistka Gabriela Sabatini i sukcesy. Co osiągnęła? Zobacz, jak teraz wygląda Gabriela Sabatini ZDJĘCIA Donald Trump i Gabriela Sabatini - czy mieli ROMANS?

Gabriela Sabatini KIM JEST ZDJĘCIA SUKCESY

Gabriela Sabatini w latach 80. i 90. była uznawana za jedną z najpiękniejszych sportsmenek na świecie. Tenisistka z Argentyny odnosiła też sukcesy na kortach. Największy to triumf w US Open w 1990 roku. Miała jednak pecha, że szczyt jej kariery przypadł na czasy absolutnej dominacji Steffi Graf. Niemka wygrała aż 22 turnieje wielkoszlemowe. Gabriela Sabatini, jej wielka rywalka, toczyła z nią wspaniałe boje. W turniejach wielkoszlemowych Argentynka i Niemka spotkały się aż 12 razy. Bilans to... 11-1 dla Graf. To jedyne zwycięstwo w Szlemie nad słynną Steffi to był właśnie pamiętny finał US Open 1990.

KIM JEST Gabriela Sabatini ZDJĘCIA Donald Trump

Gabriela Sabatini w czasach swojej świetności uznawana była za symbol seksu. Pięknej Argentynce przypisywano więc różne romanse. Między innymi z Ricky Martinem i... Donaldem Trumpem. Sabatini po latach zapytana o to zdementowała jednak te pogłoski. Stanowczo stwierdziła, że z Trumpem nigdy nic ją nie łączyło. Karierę skończyła w 1996 roku. Miała wtedy zaledwie 26 lat. Jednak tłumaczyła, że czuje się zupełnie wypalona. W sumie wygrała 27 turniejów w singlu i 14 w deblu. Piękna Gabriela fortunę zarobiła nie tylko na tenisowych kortach. Jej linia perfum przez długie lata była prawdziwym hitem.

Łukasz Kubot ZARĘCZYŁ się z piękną Miss Polski! Cudowna Magda opublikowała wymowne ZDJĘCIE

Najnowsze