Hurkacz - Millman O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz II runda Australian Open: GODZINA meczu Hurkacz - Millman TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

2020-01-22 2:32 CH
Hubert Hurkacz
Autor: AP Hubert Hurkacz

Hurkacz - Millman O KTÓREJ GODZINIE mecz II runda Australian Open: Hurkacz - Millman GODZINA meczu. Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra? Gdzie oglądać Australian Open: Hurkacz - Millman TV TRANSMISJA NA ŻYWO Hurkacz Kiedy gra w II rundzie AO. To była droga przez mękę! Hubert Hurkacz namęczył się strasznie, walcząc o awans do II rundy Australian Open. Przegrywał już 0-2 w setach, ale na szczęście zdołał opanować sytuację i uniknąć przykrej porażki już na początku walki w Szlemie. W II rundzie poprzeczka będzie jednak zawieszona jeszcze wyżej. Rywalem Hurkacz będzie groźny Australijczyk John Millman, nr 47 ATP. Australian Open: KIEDY gra Hurkacz - Millman GODZINA meczu. Gdzie oglądać mecz Hurkacz - Millman O KTÓREJ GODZINIE mecz.

Na żywo

Hubert Hurkacz - John Millman

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Hubert Hurkacz - John Millman w II rundzie Australian Open. Początek spotkania ok. godziny 6.30-7.00 polskiego czasu

Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu II rundy Australian Open. Hubert Hurkacz zmierzy się z Johnem Millmanem.

Przed nami kolejne wielkie emocje na pierwszym turnieju wielkoszlemowym w tym roku. Za nami już spotkanie Igi Świątek, która w I rundzie pokonała w wielkim stylu Timeę Babos. Na podobny efekt liczymy w meczu, który powinien rozpocząć się za około 30 minut, być może nieco mniej. Obecnie na korcie, na którym zagra Hurkacz z Millmanem toczy się pojedynek Garina z Raoniciem.

Kanadyjczyk był zdecydowanym faworytem tej rywalizacji i pokazuje to na korcie. Raonic prowadzi 6:3, 6:4, 3:2. W trzecim secie ma już przewagę przełamania. Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z przewidywaniami, spotkanie powinno zakończyć się za kilkanaście minut.

Raonic z drugim przełamaniem w trzecim secie. Kanadyjczyk będzie serwował po zakończenie spotkania.

Gem na sucho w wykonaniu kanadyjskiego tenisisty, który postawił kropkę nad "i" w II rundzie. Lada moment na korcie powinni pojawić się Hurkacz i Millman.

Mamy nadzieję, że reprezentant Polski zagra zdecydowanie lepsze spotkanie, niż miało to miejsce w I rundzie. W rywalizacji z Dennisem Novakiem Hurkacz popełnił mnóstwo niewymuszonych błędów i wydawało się, że jego przygoda z tegorocznym Australian Open zakończy się po jednym meczu. Wrocławianin zdołał się jednak zmobilizować i wygrał trzy kolejne sety.

Obaj tenisiści pojawili się już na korcie. Oczywiście większa wrzawa przywitała Millmana, a więc reprezentanta gospodarzy. Chwila rozgrzewki i za chwilę zaczynamy wielkie tenisowe emocje!

Zaczynamy!

0:1

I od razu spore emocje na początku spotkania. Australijczyk musiał bronić się przed tym, aby Hurkacz nie miał piłek na przełamanie. W akcji przy przewadze Millmana Polak wyrzucił piłkę na aut.

1:1

Dla odmiany łatwy gem serwisowy w wykonaniu reprezentanta biało-czerwonych. Millman wygrał tylko jedną akcję.

2:1

PRZEŁAMANIE! Na razie oglądamy to, co Hubert pokazywał od trzeciego seta w rywalizacji z Novakiem. Polak jest cierpliwy, nie sili się na szybkie kończenie akcji. Dzięki temu Millman znów był pod presją i w trzecim gemie musiał bronić break pointa. W decydującym momencie popełnił podwójny błąd serwisowy.

3:1

Bardzo dobrze serwuje Hurkacz. Jeśli nie punktuje asami, to mocno utrudnia życie rywalowi. Przynosi to skutek w postaci całkiem łatwego gema.

3:2

Znacznie lepszy gem w wykonaniu Australijczyka. Wrocławianin wygrał tylko jedną piłkę. Dotychczas nie brakuje dużej jakości z obu stron, co przekłada się na długie, niemal bezbłędne wymiany.

3:3

PRZEŁAMANIE! Millman przeszedł do ofensywy. Po raz pierwszy wywarł presję przy podaniu Hurkacza. Miał dwa break pointy i wykorzystał drugi. A w zasadzie mocno pomógł mu Polak, który popełnił podwójny błąd serwisowy. Wcześniej niepewnie zagrał przy siatce, co przełożyło się na trudną sytuację.

4:3

PRZEŁAMANIE! Po bardzo dobrym gemie w wykonaniu Australijczyka, przyszedł gorszy moment. Popełnił dwa niewymuszone błędy i Hurkacz znów zyskał szansę na przełamanie. Przy stanie 30:40 nie trafił jednak w kort. Ale Millman ponownie postanowił pomóc rywalowi i wyrzucił na aut dwie kolejne piłki.

4:4

PRZEŁAMANIE! W spory dołek wpadł Hurkacz. Pojawiły się u niego błędy, które pamiętamy z meczu I rundy. Doprowadziło to do nerwowej sytuacji i Millman ponownie miał dwie szanse na przełamanie. I podobnie jak poprzednio wykorzystał drugą. Po błędzie Hurkacza, który wyrzucił piłkę za linię końcową.

4:5

Jedna akcja wygrana przez Hurkacza to za mało. Millman obejmuje prowadzenie i jest nieco bliżej zwycięstwa w pierwszym secie.

4:6

KONIEC SETA! Za dużo, za dużo prostych błędów pojawiło się po stronie Polaka. Popełnił ich już 19 w tym 11 z backhandu. W dodatku przestał funkcjonować pierwszy serwis. Polak dał się przełamał w decydującym gemie i na zakończenie seta popełnił podwójny błąd serwisowy.

4:6, 0:1

Backhand Hurkacza zupełnie nie istnieje. Łatwe piłki wyrzuca daleko na aut. Brakuje kończących ataków. Ale i po drugiej stronie siatki również nie wygląda to rewelacyjnie. Mimo tego jedna akcja, gdzie obaj panowie znaleźli się przy siatce była efektowna i ważna, bo Millman obronił break point. Gem zakończył się, jakby inaczej, błędem wrocławianina.

4:6, 1:1

Widać spore nerwy po stronie Polaka, który po podwójnym błędzie serwisowym bezradnie spojrzał w stronę trenera. Millman nie wykorzystuje słabszej postawy rywala.

4:6, 2:1

PRZEŁAMANIE! Gdy tylko Hurkacz przestaje popełniać niewymuszone błędy niemal od razu zyskuje przewagę. Australijczyk nie gra rewelacyjnie, też ma sporo problemów. W odróżnieniu do niego, Polak potrafił wykorzystać słabszy moment rywala.

4:6, 3:1

Zanosiło się na łatwy gem Hurkacza, bo prowadził już 40:0. Dwie kolejne akcje padły jednak łupem Australijczyka, ale wrocławianinowi udało się doprowadzić sprawy do końca.

4:6, 3:2

Odważniej zagrał Australijczyk przy swoim gemie serwisowym. Nie dopuścił do nerwowej sytuacji i spokojnie zmniejszył dystans.

4:6, 3:3

PRZEŁAMANIE! Falami gra nasz tenisista. Po gemach bez błędów, znów popełnia je hurtowo. Najpierw podwójny błąd serwisowy, potem piłka wylądowała dwukrotnie w siatce. Było 30:0, a potem zrobiło się 30:40. I na sam koniec ponownie podwójny błąd serwisowy.

4:6, 4:3

PRZEŁAMANIE! Nie jest to porywające spotkanie i jego poziom nie stoi na wysokim poziomie. Obaj tenisiści popełniają sporo błędów i który z nich pierwszy uspokoi grę, będzie bliższy zwycięstwa. Hurkacz postawił się Millmanowi w siódmym gemie, który toczył się na przewagi. Wrocławianin wyszarpał break pointa i od razu go wykorzystał.

4:6, 4:4

PRZEŁAMANIE! Krzyk, zdenerwowanie i ostre gesty - to oznacza jedno, ogromne błędy. Takie pojawiły się po stronie Hurkacza, który znów dał się przełamać. Czasami oczy bolą patrząc na grę 22-latka.

4:6, 4:5

Tym razem Millman bez większych problemów utrzymał swoje podanie. Widać, że łapie luz, częściej decyduje się na zagrania, które nie miały miejsca we wcześniejszych fragmentach spotkania. Trudna sytuacja Polaka.

4:6, 5:5

Nie powtórzyła się sytuacja z poprzedniego seta. Hurkacz utrzymał podanie, a mocno pomogły w tym dobre pierwsze serwisy.

4:6, 5:6

Była szansa na to, żeby Hurkacz pokusił się o break pointy. Millman stanął jednak na wysokości zadania i nie dopuścił do nerwowej sytuacji. Polak będzie starał się doprowadzić do tie-breaka.

4:6, 5:7

KONIEC SETA! Źle układał się gem dla wrocławiania. Hurkacz zdołał wyjść jednak ze sporych opresji i wygrał cztery piłki z rzędu. Australijczyk zdołał doprowadzić do równowagi, a następnie wyszarpał piłkę setową. W decydującej akcji Hurkacz wyrzucił piłkę na aut.

4:6, 5:7, 0:1

Hubert zmienił koszulkę z niebieskiej na białą, podobnie jak w meczu z Novakiem. Może i teraz będzie to znak do odrabiania strat. Hurkacz już w pierwszym gemie trzeciego seta miał szansę na przełamanie. Ponownie pojawiły się jednak błędy i to Millman mógł zacisnąć pięść w geście triumfu.

4:6, 5:7, 0:2

PRZEŁAMANIE! Jeśli Polak wyjdzie z tej sytuacji, będzie trzeba mówić o tenisowym cudzie. Obecnie nic na to nie zwiastuje, bo jego gra nadal wygląda fatalnie. Polak przy własnym podaniu nie wygrał nawet punktu.

4:6, 5:7, 0:3

Czwarty gem z rzędu dla Millmana. Polak prowadził 30:15, ale Australijczyk ponownie stanął na wysokości zadania i nie pozwolił na break pointy.

4:6, 5:7, 0:4

PRZEŁAMANIE! Mecz chyba zbliża się do końca... Millman nie daje żadnych nadziei Hurkaczowi. Polak w zasadzie odbiera je sobie sam.

4:6, 5:7, 1:4

PRZEŁAMANIE! A może... A może Hurkacz jeszcze powalczy? Lepiej, zdecydowanie lepiej wyglądał ten gem w jego wykonaniu. Zagrał nieco bardziej agresywnie i przyniosło to skutki.

4:6, 5:7, 2:4

Gra Polaka wygląda tak, jakby zdał sobie sprawę, że nie ma nic do stracenia. Bo tak właściwie jest. Atakuje na nieco większym ryzyku, a piłki lądują w korcie. Dość łatwo wygrany gem przy własnym podaniu.

4:6, 5:7, 2:5

Bardzo, bardzo zacięty gem. Hurkacz miał dwa break pointy i wydawało się, że także przewagę w ważnych dla gema akcjach. Niestety Millman zdołał się uratować i jest gem od zwycięstwa w meczu.

4:6, 5:7, 2:5

Hurkacz zwraca uwagę na to, że zaczęło padać, a linie zrobiły się mokre. Dach jest niemal zamknięty. Sędzia nakazuje jednak kontynuowanie gry.

4:6, 5:7, 2:5

Przy stanie 30:15 dla Polaka gra została wstrzymana. Chłopcy od podawania piłek chwycili za ręczniki i wycierają linie, a dach jest zamykany. Szykuje się nam krótka przerwa.

4:6, 5:7, 3:5

Walczy jeszcze Hurkacz. W nerwowym gemie pomogło szczęście, bo piłka przy 40:30 przewinęła się po taśmie na stronę Millmana. Ten będzie serwował na zakończenie meczu.

4:6, 5:7, 3:6

GEM, SET, MECZ! Na drugiej rundzie zakończyła się przygoda Hurkacza na Australian Open. Polak w decydującym gemie był w podbramkowej sytuacji, ale ze stanu 0:40 doprowadził do 30:40 i w kluczowej akcji wpakował piłkę w siatkę. Nie był to dzień naszego tenisisty.

To wszystko z naszej strony. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje na sport.se.pl! Do zobaczenia.

Hurkacz - Millman O KTÓREJ GODZINIE? II runda Australian Open 2020

KIEDY gra Hurkacz w II rundzie Australian Open? Informacje poniżej. Hubert Hurkacz na początku sezonu zachwycał formą, więc kiedy w I rundzie Australian Open miał zagrać z kwalifikantem, wydawało się, że Polak łatwo awansuje dalej. Mecz z Austriakiem Dennisem Novakiem (nr 99) okazał się jednak prawdziwą drogą przez mękę. Hurkacz zaczął słabo. Rzadko trafiał pierwszym podaniem, popełniał dużo prostych błędów. A rozochocony rywal wyczuł szansę. Pierwszego seta Austriak wygrał po tie-breaku. W drugim gra Hurkacza posypała się kompletnie. Złościł się, psuł proste piłki. Po dwóch setach było już 6:7, 1:6. Na szczęście wtedy Hurkacz wziął się wreszcie do solidnej pracy. Coraz lepiej serwował i dominował w wymianach. Doprowadził do piątego seta. Ten był bardzo nerwowy, bo bliski już zwycięstwa Polak nagle znów nonszalancją grą roztrwonił przewagę przełamania. Na szczęście końcówka należała do Hurkacza. Wygrał 6:7(3), 1:6, 6:2, 6:3, 6:4. To nie był dobry występ wrocławianina i miejmy nadzieję, że w II rundzie Hubert zaprezentuje się już dużo lepiej. Rywalem Hurkacza w II rundzie będzie Australijczyk John Millman, nr 47 ATP. Reprezentant gospodarzy w świetnym stylu pokonał w czterech setach Francuza Ugo Humberta, który ostatnio błysnął formą, wygrywając turnieju ATP w Auckland (Hurkacz odpadł tam w półfinale). Hurkacz grał z Millmanem dwa razi i oba te mecze przegrał, ale w 2017 i 2018 roku. Polak był wtedy na zupełnie innym poziomie. Rywal będzie mógł liczyć na wsparcie żywiołowej australijskiej publiczności. Jak zaprezentuje się Hurkacz?

Hurkacz - Millman KIEDY mecz? Australian Open: Hurkacz GODZINA meczu w II rundzie

Hubert Hurkacz - John Millman KIEDY mecz? O której godzinie i gdzie TRANSMISJA TV? Mecz Hurkacz - Millman w I rundzie Australian Open zostanie rozegrany w środę 22 stycznia na korcie Melbourne Arena. Początek meczu Hurkacz - Millman ok. godz. 6.30-7.00 rano polskiego czasu (po meczu Garrin - Raonic). Transmisje na żywo z Australian Open 2020 na Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2. Stream online w usłudze Eurosport Player. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz - Millman.

Najnowsze