Hubert Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra finał w Montrealu? KIEDY gra Hurkacz finał ATP Montreal Z KIM gra Hurkacz w finale

Autor: AP Hubert Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra finał w Montrealu dzisiaj? KIEDY gra Hurkacz finał ATP Montreal Z KIM gra Hurkacz w finale

KIEDY finał Hurkacza?

Hubert Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra finał dzisiaj w Montrealu? KIEDY gra Hurkacz finał ATP Montreal Z KIM gra Hurkacz w finale

2022-08-14 15:03

Hubert Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz FINAŁ dzisiaj ATP Montreal KIEDY gra Hurkacz finał w Montrealu Hurkacz Z KIM gra w finale. Natchniony Hubert Hurkacz już dzisiaj powalczy o szóste turniejowe zwycięstwo w karierze. Polak o godzinie 22 polskiego czasu zagra w finale turnieju ATP w Montrealu, a jego rywalem będzie Hiszpan Pablo Carreno Busta. Polak do tej pory grał pięć razy w finałach i wszystkie wygrał. Hurkacz KIEDY gra finał ATP Montreal O której godzinie finał w Montrealu Hurkacz - Carreno Busta O której gra Hurkacz mecz dzisiaj w finale.

Hubert Hurkacz już dzisiaj zagra w finale turnieju ATP w Montrealu, a jego rywalem będzie doświadczony Pablo Careno Busta (nr 23), który pokonał 7:5, 6:7(7), 6:2 Brytyjczyka Daniela Evansa. Polak i Hiszpan grali ze sobą dwa razy, a bilans tej rywalizacji jest remisowy 1-1. Oba mecze zostały rozegrane w 2021 r. Najpierw Polak przegrał (6:7, 6:7) w Cincinnati, a potem pokonał Hiszpana w finale turnieju w Metz (7:6, 6:3).

Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE finał ATP Montreal KIEDY gra Hurkacz w finale

Hubert Hurkacz z meczu na mecz gra w turnieju w Montrealu coraz lepiej. Po zwycięstwie 7:6, 6:7, 6:1 nad Australijczykiem Nickiem Kyrgiosem w sobotę pokonał w półfinale 5:7, 6:3, 6:2 Norwega Caspera Ruuda. – Casper grał naprawdę niesamowity tenis i na początku był lepszym zawodnikiem, zwłaszcza przez pierwsze półtora seta. Próbowałem pozostać w grze i rywalizować tak dobrze, jak tylko potrafiępowiedział po tym meczu Hurkacz. – Próbowałem grać agresywnie i szukać swoich szans. Starałem się przejmować inicjatywę w wymianach, aby sprawić, że on czuł się na korcie niewygodnie. Jestem bardzo szczęśliwy z tego zwycięstwa. Casper jest bardzo trudnym przeciwnikiem, musiałem dać z siebie wszystko – podkreślił Hubert Hurkacz.

Hurkacz KIEDY gra w finale ATP Montreal O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz finał dzisiaj w Montrealu 14.08

Hubert Hurkacz po raz szósty zagra w finale turnieju rangi ATP. Wszystkie poprzednie wygrał - kolejno w Winston-Salem, Delray Beach, Miami Open, Metz i niedawno w Halle. - Do tej pory miałem szczęście, że udało mi się wygrać wszystkie finały. Teraz jednak będzie nowy mecz, czeka mnie ciężka bitwa - powiedział Hurkacz przed dzisiejszym finałem. Turnieju ATP w Montrealu, a to impreza rangi ATP Masters 1000, jedna z największych w cyklu. Hurkacz zarobił już pół miliona dolarów. O prawie drugie tyle powalczy dzisiaj w finale z Pablo Carreno Bustą.

/1558562615529558016?ref_src=twsrc%5Etfw">August 13, 2022

Finał ATP Montreal Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra dzisiaj w finale 14.08

Hubert Hurkacz jest już w finale turnieju ATP w Montrealu, za co zarobi nie tylko kupę pieniędzy, ale również bardzo dużo punktów. Już przed turniejem w Montrealu najlepszy polski tenisista awansował na 10. miejsce rankingu ATP, wracając do Top-10. Jeżeli dzisiaj pokona w finale Hiszpana Pablo Carreno Bustę, wskoczy na 8. pozycję. - Fizycznie czuje się OK. W ostatnich tygodniach bardzo ciężko nad tym pracowałem - powiedział Hurkacz, który w turnieju

Hurkacz - Carreno Busta O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz finał dzisiaj w Montrealu

Mecz Hubert Hurkacz - Pablo Carreno Busta w finale turnieju ATP w Montrealu zostanie rozegrany w niedzielę 14 sierpnia 2022 r. Początek finału Hurkacz - Careno Busta o godzinie 22 polskiego czasu. Transmisja TV z finału Hurkacz - Carreno-Busta na antenie Polsatu Sport. Stream online w usłudze Polsat BOX GO.